48h – Wyjątkowe wydarzenie w Warszawie!

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

W dniach 27-28 sierpnia odbędzie się międzynarodowy maraton programowania. Weźmie w nim udział ponad 320 czteroosobowych drużyn z całego świata. Przez 48 godzin i ani minuty dłużej programiści, będą pracować nad stworzeniem w pełni działającej gry lub aplikacji w technologii programowania node.js.

48h

Zadanie: w 48 godzin napisać program komputerowy. W jednym pomieszczeniu. Bez wychodzenia do domu. Nawet w nocy.

W dniach 27-28 sierpnia (ostatni weekend wakacji) odbędzie się międzynarodowy maraton programowania. Weźmie w nim udział ponad 320 czteroosobowych drużyn z całego świata. Przez 2 dni – 48 godzin i ani minuty dłużej – programiści, w tym Polacy, będą pracować nad stworzeniem w pełni działającej gry lub aplikacji w nowoczesnej technologii programowania zwanej node.js – języku JavaScript interpretowanym po stronie serwera.

Jedynym, autoryzowanym miejscem w stolicy Polski będzie siedziba Gadu-Gadu.

W kwaterze popularnego słoneczka, w której na co dzień programuje się nowe wersje komunikatora, programiści zasiądą w specjalnie przygotowanej na to wydarzenie sali konferencyjnej. Drzwi są otwarte dla specjalistów spoza GG Team – liczba miejsc jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń – należy je przesyłać na maila: nodeknockout@gadu-gadu.pl

Dla śmiałków, którzy staną w szranki z programistami z innych państw, GG przygotowało nocleg w swojej siedzibie, bezpłatne wyżywienie i wsparcie techniczno-organizacyjne.

Przez cały weekend będzie można podglądać programistów przez kamerę. Widok z kamery internetowej będzie dostępny na stronie: http://www.gadu-gadu.pl/maraton48h Wszyscy zainteresowani, kibice, rodziny i znajomi będą mogli rozmawiać z uczestnikami wydarzenia przez specjalny nr Gadu-Gadu: GG 10. Programiści pracować, jeść i spać będą w siedzibie GG.

Zapraszamy do kibicowania i obserwowania, trzymamy kciuki. Cieszę się, że udało się zorganizować to wydarzenie w Warszawie, połączyliśmy także siły z zespołem co-workingowym http://www.Reaktor.net skupiającym blogerów, autorów start-upów – mówi Jarek Rybus z Gadu-Gadu. – Tego dnia wspólnie włączymy się w międzynarodowy maraton programowania.

Organizatorem wydarzenia jest kalifornijska firma Joyent, fundatorami nagród najwięksi gracze światowego Internetu jak GitHub czy Heroku.

CO, GDZIE, KIEDY:

Miejsce: siedziba GG Network, Kamionkowska 45, Warszawa

Start: 27 sierpnia godz. 2.00 (noc z piątku na sobotę)

Koniec: 29 sierpnia godz. 2.00 (noc z niedzieli na poniedziałek)

Zgłoszenia do udziału w warszawskiej edycji przyjmowane są do 25 sierpnia 2011 do końca dnia na maila: nodeknockout@gadu-gadu.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Więcej: : http://www.gadu-gadu.pl/maraton48h

Globalna strona wydarzenia: http://nodeknockout.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem