Agregacja zakupów grupowych w aplikacji na iPhone

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Rabatkowo to aplikacja, która pozwala wstępnie zapoznać się z ofertą serwisu zakupów grupowych, a po dokonaniu wyboru przejść na stronę serwisu i zakupić kupon.

Rabatkowo to aplikacja, która pozwala wstępnie zapoznać się z ofertą serwisu zakupów grupowych, a po dokonaniu wyboru przejść na stronę serwisu i zakupić kupon.

Dlaczego jest to istotne?Obecnie niewiele serwisów pozwala swoim użytkownikom przeglądać oferty w wygodniej, dostosowanej do telefonu formie. Aplikację natywną na telefon iPhone obecnie posiada jedynie Groupon. Dzięki naszej aplikacji każdy serwis zakupów grupowych może mieć możliwość prezentacji ofert w wersji mobilnej. Istotne jest to z punktu widzenia użytkownika, który nie będzie musiał instalować ponad 40 aplikacji mobilnych z serwisów zakupów grupowych. Wszystko znajdzie (mamy taką nadzieję) w naszej aplikacji.

Opis aplikacjiAplikacja nasza na razie nie używa geolokalizacji, użytkownik wybiera miasto, które go interesuje. Po pobraniu najnowszych ofert z serwisów zakupów grupowych, można je przeglądać wchodząc na wybraną ofertę. Ekran szczegółów oferty umożliwia zapoznanie się z opisem promocji, poinformowanie znajomych o ofercie na Facebooku lub emailem. Gdy jesteśmy zdecydowani na zakup oferty możemy z aplikacji przejść na stronę www serwisu zakupowego i dokonać płatności za kupon.Serwisy grupowe obecnie prezentowane w aplikacji Rabatkowo to: Groupon, Gruper, FastDeal, MyDeal, Citeam, HappyDay.Adres do aplikacji w iTunes AppStore: http://itunes.apple.com/pl/app/rabatkowo/id473917481?l=pl&ls=1&mt=8

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem