Akcelerator startupów technologicznych GammaRebels ogłosił listę mentorów!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

1 lipca, na stronie głównej GammaRebels, została opublikowana lista mentorów. Wszyscy mentorzy, którzy będą uczestniczyć w programie, mogą pochwalić się licznymi sukcesami zarówno w biznesie w Polsce i zagranicą. Dzięki sesjom mentoringowym, każdy startup znajdzie rozwiązanie wielu problemów.

1 lipca, na stronie głównej GammaRebels, została opublikowana lista mentorów. Wszyscy mentorzy, którzy będą uczestniczyć w programie, mogą pochwalić się licznymi sukcesami zarówno w biznesie w Polsce i zagranicą. Dzięki sesjom mentoringowym, każdy startup znajdzie rozwiązanie wielu problemów.

Organizatorzy wierzą, że akceleratory powinny ze sobą ściśle współpracować, dlatego też stworzona została specjalna grupa “liaison mentors”. Do tej grupy zostały zaproszone osoby prowadzące takie programy jak HackFWD, Springboard czy Startup Bootcamp.

Przewagą GammaRebels nad innymi programami wsparcia startupów jest liczna grupa doświadczonych mentorów. Każdy, zaproszony mentor ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe oraz unikatową wiedzę z różnych obszarów biznesu i inwestowania – mówi Kamila Sidor, project manager akceleratora. – Startupy, które wezmą udział w naszym programie, będą miały niepowtarzalną okazję do porozmawiania o swoim projekcie z takimi osobami jak Jani Byrne, Rafał Bauer czy David Bizer, i co najważniejsze możliwość otrzymania od nich bezcennych rad – dodaje.

Do kogo jest skierowana oferta GammaRebels? Idealnymi kandydatami są co najmniej dwuosobowe zespoły, które dysponują już działającym prototypem. Biznes oparty jest o innowacyjny produkt czy usługę z branży nowych technologii i/lub wykorzystujących Internet. W programie odnajdą się startupy, które szukają wsparcia finansowego, merytorycznego, kontaktów i chęci do poświęcenia czasu rozwojowi swojego pomysłu w pełnym zakresie.

GammaRebels oferuje wsparcie w postaci inwestycji do 20 tysięcy złotych w zamian za 10 procent udziałów w spółce, wspólnej przestrzeni biurowej oraz intensywnego wsparcia ze strony mentorów. Do programu można zgłaszać się do 3 lipca, sam akcelerator startuje 1 sierpnia. W październiku, na koniec programu odbędzie się Demo Day, czyli spotkanie startupów z przedstawicielami funduszy VC oraz aniołami biznesu. Podczas trwania programu GammaRebels udostępnia się także zespołom specjalnie przygotowaną przestrzeń biurową, aby stworzyć atmosferę wielkiego “garażu”.

http://www.facebook.com/GammaRebelstwitter: @GammaRebels

Liaison mentors:1. Alex Barrera, Startup Bootcamp, Tetuan Valley2. David Bizer, HackFWD3. Jon Bradford, Springboard4. Paul Bragiel, i/o Ventures5. Alex Farcet, Starup Bootcamp

6. Luis Rivera Gurrea-Nozaleda, Startup Bootcamp7. Jakub Lebuda, Brama Innovation Camp8. Jean Paul Schmetz, HackFWD

Mentors:9. Rafał Bauer10. Stefan Bielau11. Marcin Borowiecki12. Jani Byrne13. Paweł Ciesielski14. Paweł Chudziński15. Marta Gajęcka16.Piotr Grochowski17. Marek Hołyński18. Tom Hulme19. Łukasz Jadochowski20. Michał Jaworski21. Martin Kelly22. Wiktor Namysł23. Piotr Pągowski24. Przemek Pluta25. Piotr Pietrzak26. Gwendolyn Regina27. Sebastian Rheindorf-Zaorski28. Agnieszka Skala-Poźniak29. Bartosz Stebnicki30. Marcin Szałek31. Grzegorz Tomasiak32. Piotr Wieczorek33. Piotr Wilam34. Damian Zapłata

Szczegółowe informacje o mentorach i programie dostępne są na stronie GammaRebels http://www.gammarebels.com/ oraz w mediach społecznościowych: http://www.facebook.com/GammaRebels, twitter: @GammaRebels.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem