Anioł biznesu z Włoch w Warszawie

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Na zaproszenie Lewiatan Business Angels Warszawę odwiedzi Marco Villa, anioł biznesu i współzałożyciel największej sieci aniołów biznesu we Włoszech.

Na zaproszenie Lewiatan Business Angels Warszawę odwiedzi Marco Villa, anioł biznesu i współzałożyciel największej sieci aniołów biznesu we Włoszech.

Założona przez niego w 2007 roku sieć Italian Angels for Growth (IAG, www.italianangels.net), której dziś jest dyrektorem zarządzającym, ma ponad 95. inwestorów, którzy zainwestowali już ponad 16 mln Euro w projekty we Włoszech i Europie. Sieć działa zgodnie z przyjętą w organizacji filozofią silnego wspierania przedsiębiorczości, która jest motorem wzrostu ekonomicznego i sposobem przyspieszania ludzkiego rozwoju.

Jeśli ktoś chce inwestować w nowopowstałe, innowacyjne firmy, ale potrzebuje informacji jak się do tego przygotować powinien przyjść na spotkanie z Marco Villa – zaprasza Jacek Błoński szef Lewiatan Business Angels. – Rozmowa z doświadczonym inwestorem to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy na ten temat, a międzynarodowe doświadczenie naszego gościa to dodatkowy atut – dodaje. Marco Villa doradzi m.in jak wybrać najlepszy zespół, jak ocenić wartość firmy nie osiągającej jeszcze przychodu, jak przygotować dobrą strategię wyjścia.

Spotkanie odbędzie się 31 maja br. w Warszawie w Hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej 63, w godz. 13.30 – 17.00. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Zgłoszenia należy przesyłać do 30 maja br. na adres: zgloszenia@lba.pl, podając imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz datę i miejsce spotkania. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji i program spotkania na www.lba.pl.

Organizatorem jest PKPP Lewiatan i Lewiatan Business Angels.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem