Aplikacje na 5+… Pawła Okopienia

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

O aplikacjach, które na co dzień używa i poleca opowiedział nam Paweł Okopień bloger Spider’sWeba piszący przede wszystkim o RTV, Smart TV i nowych rozwiązaniach technologicznych.

O aplikacjach, które na co dzień używa i poleca opowiedział nam Paweł Okopień bloger Spider’sWeba piszący przede wszystkim o RTV, Smart TV i nowych rozwiązaniach technologicznych.

Sprzęt mobilny, z którego korzystam to… iPhone 4S, iPad 2 Wi-Fi oraz ostatnio także HTC one X, który jednak nie przypadł mi do gustu ze względu na Androida.

Najczęściej używanymi aplikacjami przeze mnie są… systemowy klient poczty, Twitter, Facebook Messenger, Reeder, Deezer, Clear, Dropbox, klient mBanku, WordPress (tylko na iPhone), Skype, Filpboard. Ostatnio także grywam w Where’s my Water, zdecydowanie wciąga.

Najlepsze polskie aplikacje to… Listonic, odświeżone GG też jest całkiem niezłe, Filmaster, podoba mi się jednolitość wizualna tvn player, cenie także SaveUP choć design w wersji na iOS pozostawia sporo do życzenia, za to funkcjonalność jest niesamowita. Przydatne jest także JakDojade.

Aplikacje z najładniejszym designem i najlepszym usablity to… Reeder, Clear.

Aplikacja, bez której nie wyobrażam sobie urządzenia mobilnego to… Facebook Messenger, Dropbox. Słucham dużo muzyki przemieszczając się, więc bez Deezera także ani rusz.

Płacę za aplikacje, ponieważ… najczęściej to 4-8 złotych i staram się dokonywać przemyślanych zakupów, dlatego praktycznie nigdy nie zdarzyło mi się jeszcze, żałować pieniędzy wydanych na którąś z aplikacji.

Aplikacje pomagają mi zarówno w pracy jak i w życiu ponieważ… praktycznie na wszystko jest aplikacja jak głosiły kiedyś reklamy iPhone. I poniekąd to jest prawda. Wstaje rano i zamiast siadać przy biurku, jeszcze budząc się mogę dokonać przeglądu RSS i odebrać nocne e-maile.

Do komunikacji ze znajomymi używam… Facebook Messengera.

Aplikacjami, które dbają o moją produktywność są… systemowe przypomnienia i genialny w swej prostocie Clear.

Aplikacje, które zapewniają mi rozrywkę, to… tvn player, Where’s my Water, Deezer.

W aplikacjach najbardziej zwracam uwagę na… funkcjonalność oraz design.

Aplikacją, którą szczególnie chciałbym polecić innym jest… Listonic. Lubię polecać to co Polskie i Łódzkie. A ta lista zakupów jest godna polecenia każdemu użytkownikowi smartfona.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem