Appspirina mini: iOS Performance and Memory Management

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

MobileDeveloper.pl zaprasza na kolejną imprezę z cyklu Appspirina mini, która odbędzie się 9-ego maja we wrocławskim Klubie Muzeum (Plac Strzegomski 2). Barcamp poświęcony będzie programowaniu na system operacyjny iOS, temat przewodni spotkania to wydajność, dlatego prelegenci opowiedzą min. o …

MobileDeveloper.pl zaprasza na kolejną imprezę z cyklu Appspirina mini, która odbędzie się 9-ego maja we wrocławskim Klubie Muzeum (Plac Strzegomski 2). Barcamp poświęcony będzie programowaniu na system operacyjny iOS, temat przewodni spotkania to wydajność, dlatego prelegenci opowiedzą min. o zarządzaniu pamięcią (ARC) czy Xcode Instruments. Swoje prezentacje pokażą Karol Kozimor i Karol Wojtaszek.

Karol Kozimor – Od 8 lat zajmuje się zagadnieniami na styku sprzętu i oprogramowania. Zaczynał tworząc łatki do jądra Linuksa, w końcu zostając opiekunem jednego ze sterowników. W zamierzchłych czasach współtworzył polską dystrybucję Linuksa o nazwie Aurox. Obecnie, jako współzałożyciel iOSynergy, zajmuje się rozwojem urządzeń i akcesoriów współdziałających z iPodami i iPhonami i budowaniem na ich bazie gotowych rozwiązań. Najwięcej czasu pochłania mu dopracowywanie procedur testowych dla czytników kodów kreskowych. Prywatnie tańczy tango i uwielbia dobrą kawę.

Karol Wojtaszek – Ukończył jako inżynier Politechnikę Poznańską na kierunku Informatyka oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość, Inwestycje Kapitałowe. Programista z 8 letnim doświadczeniem, od 2 lat tworzy aplikacje w iOS. Był programistą Gentoo Linux, gdzie zajmował się kompatybilnością programów z kompilatorem GCC, lokalizował dokumentację Gentoo Linux na język polski oraz opiekował się polskimi pakietami tej dystrybucji. Od 2 lat związany z firmą AppUnite.com z Poznania, w której projektuje i programuje aplikacje dla iOS.

Spotkania inicjowane przez MobileDeveloper.pl odbywają się już niemal od roku. Skupiają społeczność programistów mobilnych z całej Polski. Barcampy Appspirina mini umożliwiają rozwój osobom związanym z tematem mobile developmentu, które chcą budować silną społeczność.

Sponsorem wydarzenia jest Onet – najpopularniejsze medium polskiej sieci. Tradycyjnie już, barcamp będzie prowadzony w języku angielskim. Start przewidujemy na godzinę 19:00. Udział w evencie jest nieodpłatny. Pamiętaj jednak, aby wcześniej zarejestrować się na stronie http://www.tinyurl.pl?CCurC5Qs

Więcej szczegółów dostępnych jest na: http://www.mobiledeveloper.pl

Wystąpienia z poprzednich barcampów i konferencji dostępne są na kanale http:// www.youtube.com/user/mobiledeveloperpl

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem