Appspirina mini: Responsive Websites and Content Strategy for Mobile

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Zapraszamy na kolejną odsłonę bezpłatnych warsztatów dla developerów mobilnych z cyklu Appspirina mini, które odbędą się 29-ego marca w warszawskim klubie Piaskownica przy ulicy Lipowej 7.

Zapraszamy na kolejną odsłonę bezpłatnych warsztatów dla developerów mobilnych z cyklu Appspirina mini, które odbędą się 29-ego marca w warszawskim klubie Piaskownica przy ulicy Lipowej 7.

Temat barcampu to narzędzia stosowane do tworzenia stron responsywnych oraz strategie tworzenia ich contentu. Warsztaty poprowadzą Wojtek Zając i Karolina Szczur z krakowskiego XHTMLized. Wojtek jest prezesem krakowskiego biura XHTMLized. Tworzył front end między innymi dla Twittera, FOX Broadcasting Company oraz dla instytucji rządowych i uczelni wyższych na całym świecie. Obecnie zajmuje się dostosowaniem do urządzeń mobilnych 30 stron radiowych dla Rogers – największej firmy medialnej w Kanadzie. Karolina jest designerem i front end developerem w XHTMLized. Współpracowała z firmami takimi jak AdTaily czy Applicake. Obecnie pisze pracę dyplomową na temat projektowania i rozwijania interfejsów mobilnych.

Spotkanie inicjowane jest przez społeczność programistów mobilnych MobileDeveloper.pl, organizujących tego typu wydarzenia w całej Polsce już od prawie roku. Celem barcampów Appspirina mini jest stworzenie warunków umożliwiających rozwój osobom zainteresowanym tematem oraz przede wszystkim zbudowanie silnej społeczności i skonsolidowanie sceny developerskiej w kraju.Sponsorem wydarzenia jest Onet – najpopularniejsze medium polskiej sieci. Całość będzie prowadzona w języku angielskim i rozpocznie się o godzinie 19:00.

Wstęp na warsztaty jest darmowy, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja na stronie: https://docs.google.com/a/mobiledeveloper.pl/spreadsheet/viewform?formkey=dFludW9sM1F5MmZzMHRTWXo5VWdsaFE6MA#gid=0

Więcej szczegółów dostępnych jest na: http://www.mobiledeveloper.plWystąpienia z poprzednich barcampów i konferencji dostępne są na kanale http://www.youtube.com/user/mobiledeveloperplźródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem