Appvetica w finałach konkursu Startup Rally na konferencji The Next Web 2012

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Warszawski lab mobilny Appvetica został zakwalifikowany do finałów konkursu Startup Rally będącego częścią jednej z największych europejskich konferencji technologicznych The Next Web 2012, odbywającej się w Amsterdamie w dniach 26-27 kwietnia.

Warszawski lab mobilny Appvetica został zakwalifikowany do finałów konkursu Startup Rally będącego częścią jednej z największych europejskich konferencji technologicznych The Next Web 2012, odbywającej się w Amsterdamie w dniach 26-27 kwietnia. Appvetica zaprezentuje swój najnowszy produkt o nazwie AppMotion, którego premiera będzie miała miejsce właśnie na konferencji.

AppMotion to biblioteka pozwalająca zintegrować kontrolę ruchem w aplikacjach i grach iPadowych. Kontrola odbywa się za pomocą iPhone’a lub iPoda Touch, tak jak ma to miejsce w konsoli Nintendo Wii. Oprócz wypuszczenia samej biblioteki dla twórców gier i aplikacji na iOS, Appvetica umieści w Apple AppStore kilka gier własnej produkcji.Do finałów Startup Rally zostało w sumie dopuszczonych dziewiętnaście firm, które będą miały okazję zaprezentować swój projekt na scenie przed publicznością złożoną z bloggerów, dziennikarzy oraz inwestorów z całego świata. Zwycięzcy zostaną wybrani przez sześcioosobowe jury pod przewodnictwem CTO i Vice-president Amazon, Wernera Vogelsa.Appvetica, została założona pod koniec zeszłego roku lab przez doświadczonych developerów Piotra i Michała Tuszyńskich oraz designera Tomasza Zająca. Więcej szczegółów odnośnie AppMotion można znaleźć na stronie http://appvetica.com/appmotionźródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem