Apstart – spersonalizowana przeglądarka internetowa

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Apstart jest spersonalizowaną przeglądarką internetową idealnie dopasowaną do programów internetowych. Pozwala uruchamiać aplikacje do tej pory funkcjonujące on-line w sposób charakterystyczny dla aplikacji zainstalowanych na dysku twardym, z atrybutami okna systemu Windows.

Apstart jest spersonalizowaną przeglądarką internetową idealnie dopasowaną do programów internetowych. Pozwala uruchamiać aplikacje do tej pory funkcjonujące on-line w sposób charakterystyczny dla aplikacji zainstalowanych na dysku twardym, z atrybutami okna systemu Windows. Co ważne aplikacja WWW dalej działać będzie w przeglądarkach internetowych i nie wymaga żadnych modyfikacji.

Apstart jest świetnym rozwiązaniem dla wielu aplikacji webowych, od tych fakturujących czy księgowych, przez kioski dotykowe, aż po gry on-line, którym dzięki trybowi Fullscreen, jest w stanie nadać całkiem nową atmosferę i dostarczyć zupełnie nowych emocji.

Dzięki Apstart Twój program może nabrać własnego charakteru, możesz ustalić blokowaną wielkość wyświetlanego okna, jego pozycję, a nawet brak systemowego obramowania (co daje możliwość graficznego przygotowania okna aplikacji tak, aby nadać mu dowolnie zaprojektowany wygląd). Możesz zabronić zamykania programu lub ustawić opcję AlwaysOnTop żeby twoja aplikacja pokazywała się zawsze przed innymi.

Jeśli chcesz Twoja aplikacja może uruchamiać się z poziomu menu start czy pulpitu, a nawet automatycznie wraz ze startem systemu – zawdzięczamy to możliwości przygotowania indywidualnego pliku instalacyjnego Apstart, specjalnie dla Twojej aplikacji.

Apstart daje większe przywiązanie użytkownika do Twojej aplikacji webowej, uniemożliwia jej zgubienie (co jest typowe dla adresów www), pozwala na swobodny i kontrolowany transfer plików i wiele więcej.

Możliwości rozwoju Apstart są niemal nieograniczone, co daje ogromny potencjał każdemu webmasterowi. Masz własne pomysły jak wykorzystać Apstart dla Twoich potrzeb? Czekamy na nie z otwartymi głowami. Zadzwoń lub napisz, a ustalimy szczegóły.

Apstart to nowy rozdział w księdze atrakcyjności każdej aplikacji webowej. Teraz może ona funkcjonować nie jako adres WWW, lecz jako szybka, prosta i lekka aplikacja środowiska Windows, z możliwością dostosowania jej do oferowanych zadań i do jego użytkowników. Ciągły rozwój poprawią jej łatwość obsługi, prestiż, dopasowanie do danych celów, użytkowników i środowiska, w którym ma funkcjonować. Co istotne, cały czas działanie aplikacji może opierać się na serwerach zewnętrznych, tak jak w wypadku jej wcześniejszej formy.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem