Artivia.pl będzie świadczyć usługi dziennikarskie dla serwisu Finansosfera.pl

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

1 lutego Artivia.pl rozpoczęła współpracę z Finansosfera Sp. z o.o., w ramach której będzie odpowiedzialna za dostarczanie bieżących treści i materiałów dziennikarskich dla porównywarki finansowej Finansosfera.pl.

1 lutego Artivia.pl rozpoczęła współpracę z Finansosfera Sp. z o.o., w ramach której będzie odpowiedzialna za dostarczanie bieżących treści i materiałów dziennikarskich dla porównywarki finansowej Finansosfera.pl.

Zespół Artivia.pl tworzą ludzie blisko związani z branżą finansową i gospodarczą, dlatego w naturalny sposób odnaleźliśmy z Finansosferą obszary synergii i możliwości współdziałania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania tej współpracy, która jest kolejnym krokiem w budowaniu naszych kompetencji jako dostawcy treści dla serwisów branżowych i vortali tematycznych – powiedział Tomasz Kabarowski, założyciel i dyrektor zarządzający www.artivia.pl.

Finansosfera.pl od lat dostarcza użytkownikom specjalistyczne i eksperckie analizy produktów finansowych. Obecnie dążymy także do tego, aby serwis wzbogacać o bieżące wiadomości z branży, aktualności z rynków oraz przeglądy wydarzeń i produktów pojawiających się na rynku finansowym. Model działania i zaprezentowana jakość treści dostarczanych przez Artivia.pl przekonała nas do współpracy w tym obszarze – dodał Rafał Tomkowicz, Dyrektor Zarządzający Finansosfera Sp. z o.o.Finansosfera.pl to niezależna porównywarka usług finansowych, której głównym zadaniem jest dostarczanie rzetelnej informacji na temat produktów bankowych dostępnych na polskim rynku finansowym. Na portalu można również skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów, dotyczących najkorzystniejszych rozwiązań w sferze doboru odpowiednich opcji kredytowania nieruchomości, bądź budowaniu portfela dobrych oszczędności.Artivia.pl to debiutujący na początku 2012 roku projekt internetowy wyspecjalizowany w socialreportingu i udostępnianiu treści dziennikarskich i reportażowych. Celem serwisu jest dostarczanie treści dziennikarskich i reporterskich. Artivia.pl działa zarówno w modelu B2C, umożliwiając użytkownikom wyszukiwanie i pobieranie pojedynczych utworów ze zgromadzonych zasobów, jak również w modelu B2B, gdzie dedykowane treści są tworzone na indywidualne zamówienie klientów biznesowych.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem