BenefitClub – łączy stałych klientów i dobre firmy

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

W dniu 20.10.2011 oficjalnie ruszy serwis BenefitClub.pl, który oferuje małym firmom możliwość stworzenia i prowadzenia własnego profesjonalnego programu dla stałych klientów. BenefitClub to także sieć firm, które wzajemnie akceptują swoje karty stałego klienta.

W dniu 20.10.2011 oficjalnie ruszy serwis BenefitClub.pl, który oferuje małym firmom możliwość stworzenia i prowadzenia własnego profesjonalnego programu dla stałych klientów. BenefitClub to także sieć firm, które wzajemnie akceptują swoje karty stałego klienta. Jedna karta BenefitClub ważna jest we wszystkich partnerskich firmach. W związku ze startem serwisu przygotowaliśmy dla firm specjalną ofertę promocyjną.

Jaka jest idea BenefitClub?Naszą ideą jest zaoferowanie każdej, nawet najmniejszej firmie, narzędzi do wspieranialojalności klientów. Do tej pory narzędzia te były w zasięgu największych firm. Naszymcelem jest także zastąpienie tradycyjnych kart stałego klienta kartą obsługiwaną przezInternet, która będzie honorowana w wielu firmach.

Co nas wyróżnia?

 • BenefitClub jako pierwszy oferuje tego typu usługę w grupie docelowej (małe firmy), która łączy klasyczne narzędzie do prowadzenia programu lojalnościowego z siecią firm akceptujących wzajemnie swoje karty klienta.
 • Prosta obsługa, niskie koszty eksploatacji, brak konieczności zakupu jakichkolwiek licencji czy sprzętu.
 • Korzyści dla współpracujących z BenefitClub firm

  • BenefitClub to najprostsze w obsłudze z dostępnych na rynku narzędzi do tworzenia zaawansowanego i profesjonalnego programu dla stałych klientów.
  • BenefitClub umożliwia skuteczne motywowanie stałych klientów do zakupów.
  • Firmy mogą pozyskać nowych stałych klientów w sieci firm akceptujących kartę BenefitClub.
  • Oferujemy małym firmom wiele przydatnych funkcji, m.in. ewidencja stałych klientów i ich zakupów, mailing sms i e-mail oraz liczne inne funkcje.

  Profesjonalny program lojalnościowy – za darmoW związku z oficjalnym startem BenefitClub, każda firma może stworzyć i poprowadzić przez1 rok za darmo własny program lojalnościowy. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać firmy,które zarejestrują się w BenefitClub do dnia 27.10.2011 r. Darmowy okres firma możeprzedłużyć nawet do 2 lat zapraszając do BenefitClub zaprzyjaźnione firm i aktywnieużywając naszego systemu.Co chcemy osiągnąć?Zamierzamy stworzyć ogólnopolską sieć firm akceptujących wzajemnie swoje karty stałegoklienta. Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów zamierzamy stworzyć zestaw narzędzidla małych firm, rozwiązujących ich najbardziej istotne problemy.źródło: informacja prasowa

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem