CDRoller.pl – sprzedaj swoje muzyczne „białe kruki”

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Największy polski serwis wymiany płyt kompaktowych i winyli, CDRoller, uruchamia nową funkcjonalność skierowaną do muzycznych kolekcjonerów.

Największy polski serwis wymiany płyt kompaktowych i winyli, CDRoller, uruchamia nową funkcjonalność skierowaną do muzycznych kolekcjonerów. Od teraz za pośrednictwem CDRollera będą oni mogli nie tylko prezentować swoje kolekcje, wymieniać się płytami, ale i wystawiać swoje albumy na sprzedaż. To wyjątkowa gratka dla prawdziwych kolekcjonerów poszukujących unikatowych krążków.

Serwis CDRoller nie jest platformą aukcyjną czy e-commerce, ale serwisem grupującym miłośników muzyki i kolekcjonerów płyt. Do tej pory każdy z zarejestrowanych użytkowników mógł w serwisie prezentować swoje muzyczne kolekcje i wymieniać się płytami. Od teraz, dzięki aktywacji Konta Premium, kolekcjonerzy skupieni wokół CDRollera będą mogli wystawiać swoje unikatowe albumy na sprzedaż. Skąd ten pomysł?Wielu użytkowników CDRollera jest w posiadaniu muzycznych białych kruków. Z reguły nie chcą takich unikatów wymieniać na inne wydawnictwa, chętniej natomiast sprzedaliby je za rozsądną cenę. Charakter CDRollera gwarantuje, że oferta trafia do znawców rynku muzycznego, którzy wciąż poszukują płyt niekiedy od lat nieobecnych w obiegu.- Możliwość sprzedaży płyt, a nie tylko ich wymiany, to odpowiedź na sugestie naszych najaktywniejszych użytkowników, a także na potrzeby rynku. W serwisie nie znajdziemy przypadkowych osób, a wyłącznie kolekcjonerów kompaktów i winyli – ludzi, którzy są prawdziwymi znawcami muzyki. To oni tworzą klimat CDRollera – mówi Robert Woźniakowski, pomysłodawca i właściciel CDRoller.pl.źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem