Czerwony Widelec S.A. podpisał umowę z największym regionalnym serwisem Trojmiasto.pl

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Serwis CzerwonyWidelec.pl podpisał umowę z portalem Trojmiasto.pl. Dzięki tej umowie już w styczniu 2012 roku użytkownicy portalu Trojmiasto.pl zamówią jedzenie przez Internet.

Serwis CzerwonyWidelec.pl podpisał umowę z portalem Trojmiasto.pl. Dzięki tej umowie już w styczniu 2012 roku użytkownicy portalu Trojmiasto.pl zamówią jedzenie przez Internet.

Trojmiasto.pl to największy w Polsce portal regionalny. Codziennie odwiedza go ponad 170 tys. mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu. – Współpraca z Czerwonym Widelcem to dodatkowa wartość dla naszych użytkowników. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Czerwonym Widelcem po kilku tygodniach testów. Ponieważ sami jesteśmy zadowolonymi klientami, wierzymy, że nasi użytkownicy też będą chętnie zamawiać jedzenie przez Internet – mówi Michał Kaczorowski, prezes Trojmiasto.pl.  Dla Czerwonego Widelca jest to pierwsza umowa z dużym Portalem. – Umowa ta wpisuje się w obraną przez nas strategię. Po pierwszych miesiącach weryfikacji usługi na rynku poszukujemy partnerów, którzy pozwolą na osiągnięcie zaplanowanych wyników finansowych – powiedział Przemysław Witka, prezes Czerwony Widelec S.A. CzerwonyWidelec.pl zanotował w zeszłym miesiącu 97% wzrost obrotów. Liczba użytkowników wzrosła o 111% w stosunku do października. Trudno jest oszacować wzrosty, które przyniesie podpisana właśnie umowa, ale może to być zmiana nawet o rząd wielkości w stosunku do obecnych wyników.Z umowy tej cieszą się restauracje, które widzą w Czerwonym Widelcu doskonały kanał docierania z ofertą do mieszkańców Trójmiasta. – Współpracujemy z serwisem Czerwony Widelec od kilku miesięcy. Cenimy sobie tą współpracę ze względu na obroty, które generują nam zamówienia grupowe z firm. Bardzo cieszy mnie informacja o podpisanej z Trojmiasto.pl umowie. Dla nas oznacza to więcej zamówień i większe obroty – powiedział Paweł Dobrowolski szef restauracji Jadalnia pod Zielonym Smokiem. źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem