dambomam.pl

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Serwis dambomam.pl jest polską odpowiedzią na potrzebę współkonsumpcji (collaborative consumption) współczesnego zinformatyzowanego społeczeństwa.

Serwis dambomam.pl jest polską odpowiedzią na potrzebę współkonsumpcji (collaborative consumption) współczesnego zinformatyzowanego społeczeństwa.

Idea ta, opierająca się na różnorodnych formach i odmianach dzielenia się, sprzedaży i kupna, wynajmu, pożyczania i wymiany, w naszym serwisie przybrała formę bezgotówkowej wymiany przedmiotów na punkty. Punkty, które użytkownicy zdobywają poprzez szereg aktywności, w tym przekazywanie przedmiotów innym osobom, wykorzystują do licytacji na dowolnych aukcjach pozostałych członków naszej społeczności.

Jak Działa?

  • Szybki start, abyś mógł łatwo i z przyjemnością wkroczyć do świata dambomam.pl, otrzymasz pakiet punktów na start. Pierwsza dawka to 100 punktów za rejestrację.
  • Wystaw przedmiot na aukcji, za wystawienie pierwszej aukcji otrzymasz kolejne 100 punktów w bonusie!
  • Zaproś znajomych, niech dołączą do naszego grona, a Twoje notowania wzrosną. Punkty otrzymasz, gdy zaproszony użytkownik wystawi przedmiot i z sukcesem zakończy swoją pierwszą aukcję.
  • Bądź aktywny, wraz z przekroczeniem określonych progów za aktywności (np. 5 / 10 / 15 dodanych komentarzy/wystawionych aukcji itp.) otrzymujesz dodatkowe punkty gratis.
  • Wiarygodność użytkowników, w trosce o bezpieczeństwo i wiarygodność użytkowników serwisu dajemy możliwość potwierdzenia własnej tożsamości przez numer telefonu lub przelew mikro płatnością za pośrednictwem Przelewy24.pl.

Inne funkcjonalności i bieżące aktualizacje

– pełne powiązanie z FB (logowanie, polecanie, rejestracja);- system grywalizacji w postaci zmiennych „ikonek” odpowiadających za poszczególne aktywności (komentowanie, licytowanie, wygranie aukcji, zapraszanie znajomych itp.);- rozbudowa systemu aukcji premium – ułatwiony system dodawania aukcji, widoczność na stronie głównej;- całkowicie nowe kategorie aukcji (równoległe do kategorii przedmiotowych: meble/ciuchy/gry itp) – rozróżnione ze względu na „powód oddania” przedmiotu.

Więcej atrakcji, nowych funkcji już wkrótce. Tym czasem zapraszamy do odwiedzenia dambomam.pl oraz polubienia nas na FB. Więcej informacji stricte technicznych i typowo „od zaplecza” znajdziecie na naszym blogu blog.dambomam.pl.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem