Dealion.pl – społecznościowa platforma zakupów grupowych

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Mamy dla Ciebie ciekawy i rozwojowy pomysł na biznes! Opracowaliśmy system zakupów zniżkowych, który może stać się także Twoim biznesem oraz sposobem na zaistnienie w tej dochodowej branży.

Mamy dla Ciebie ciekawy i rozwojowy pomysł na biznes! Opracowaliśmy system zakupów zniżkowych, który może stać się także Twoim biznesem oraz sposobem na zaistnienie w tej dochodowej branży.

Mowa o Dealion.pl, platformie zakupowej, która jest nowym przedsięwzięciem nastawionym na dynamiczną ekspansję w modnym obecnie trendzie kupowania usług i produktów z rabatami. Nie jesteśmy jednak kolejnym serwisem zakupów grupowych. Stworzyliśmy nowoczesny model biznesowy, w którym Dealion.pl nie konkuruje bezpośrednio ani ze sklepami internetowymi ani z serwisami grupowymi – ponieważ w Dealion.pl nie potrzebna jest żadna grupa aby zyskać liczne zniżki i rabaty. Wszystko co jest na Dealion.pl będzie dostępne natychmiast i bez terminów oczekiwania na realizację rabatu.Dodatkowo, bardzo nowoczesna aplikacja mobilna, którą budujemy sprawi, że kupowanie i lokalizacja miejsc oferujących zniżki będzie łatwa i przyjemna a korzyści będą zarówno po stronie użytkowników serwisu oraz partnerów Dealion.plModel biznesowy składa się aż z pięciu potencjalnych źródeł przychodów a system kart dla użytkowników serwisu sprawia że serwis Dealion.pl to wygodna i łatwa w użytkowaniu perspektywa dla wszystkich zwolenników tańszego kupowania. Jako pierwszy serwis tego typu wpadliśmy na pomysł, aby z naszej platformy zrobić narzędzie ciekawego zarobku dla każdego ochotnika szukającego pomysłu na swoją działalność. To proste. Możesz zostać współtwórcą platformy zakupów zniżkowych Dealion.pl bez budowania całego zaplecza technologicznego i administracyjnego.Jeśli potrafisz znaleźć zniżki w Twojej lokalizacji – a dzięki ofercie Dealion.pl jest to naprawdę łatwe – zarabiaj na tym! Dostaniesz do nas wszelkie materiały, know-how i możliwość monitorowania sprzedanych zniżek, które pozyskałeś.Jako jedyni w tej branży dajemy Ci do dyspozycji zbudowaną platformę sprzedażową z geolokalizacją i bardzo ciekawe warunki współpracy. Każdy kolejny dostawca zniżek dodany przez Ciebie, będzie cały czas pracował na Twój zysk a jeśli masz dużo przyjaciół np. na Facebooku – wykorzystaj to – możesz zaproponować swoim znajomym usługi, które dodałeś do Dealion.pl i pozwolić im zaoszędzić pieniądze przy jednoczesnym Twoim zarobku! Możesz pozyskać tylu dostawców zniżek w swoim mieście, ilu chcesz i wspólnie z nami zbudować największą społecznościową platformę zakupów zniżkowych z której nie tylko będziesz korzystał jako klient – ale także na której będziesz zarabiał! Każdą osobę zainteresowana współpracą prosimy o kontakt poprzez formularz znajdujący się na Dealion.pl w celu pozyskania dalszych informacji dotyczących warunków współpracy.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem