Dobronet.pl – tylko dobre wiadomości

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Portal jest rodzajem protest-songu przeciwko rzeczywistości kreowanej przez wielkie serwisy. Jest ich pastiszem. Staramy się pokazywać (zazwyczaj polskie) ulice i podwórka oraz zwykłych ludzi – a wszystko to w sosie doprawionym sporą dawką absurdu.

Portal dobronet.pl jest rodzajem protest-songu przeciwko rzeczywistości kreowanej przez wielkie serwisy. Jest ich pastiszem. Staramy się pokazywać (zazwyczaj polskie) ulice i podwórka oraz zwykłych ludzi – a wszystko to w sosie doprawionym sporą dawką absurdu.

Mamy poczucie, ze mimo wszystko absurd ten jest bardziej realny, niż coraz bliższy taniej prasie bulwarowej klimat dużych portali. Zawsze zachęcamy Czytelników do skorzystania z „wrzuty”, gdzie łatwo przesłać do nas własne przemyślenia. Wiele w nich potem publikujemy. Można również skomentować tekst, zdjęcie lub cokolwiek za pomocą komentarzy na stronie głównej.

Są również bardzo pomocne w codziennym życiu „horoskop” i „pogoda”. Deklarujemy jedno: Można zaczynać dzień od informacji z „dobronetu” podczas śniadania. Nie trafimy tu na odbierające apetyt i – często – chęć do wejścia z uśmiechem w nowy dzień artykuły o gwałtach, morderstwach, nastoletnich prostytutkach i zbliżającej się wielkimi krokami śmierci głodowej kredytobiorców 🙂

Smacznego!

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem