Dodatkowy miesiąc szansy na Pierwszy Milion

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Organizatorzy Programu zdecydowali się przedłużyć termin składania pomysłów na biznes ze względu na duże zainteresowanie Programem, szczególnie wśród studentów. Zgłoszenia do Programu „Pierwszy Milion”, będzie można przesyłać do 31 stycznia.

Organizatorzy Programu zdecydowali się przedłużyć termin składania pomysłów na biznes ze względu na duże zainteresowanie Programem, szczególnie wśród studentów. Zgłoszenia do Programu „Pierwszy Milion”,  będzie można przesyłać do 31 stycznia.

Misją Programu „Pierwszy Milion” jest propagowanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań biznesowych, takich jak alternatywne formy finansowania przy współpracy z funduszami inwestycyjnymi. Wystarczy dobry pomysł na biznes, wysłanie swojego zgłoszenia (www.pierwszymilion.pl) i szansa na zdobycie kapitału inwestycyjnego staje się realna.

Jak mówi Dariusz Krawczyński, Prezes Platinum Finance S.A., jeden z organizatorów: „Przedłużenie terminu to nasza odpowiedź na prośby studentów zainteresowanych wzięciem udziału, a którym zabrakło czasu na  doprecyzowanie swoich biznes planów. Doceniamy ambicję i zaangażowanie osób, którym zależy na powodzeniu swojego pomysłu, a to dla nas jako inwestorów jest bardzo ważne.”Program Pierwszy Milion w swoim założeniu ma wyłonić trzech zwycięzców, jednak regulamin Programu nie wyklucza przyznania kapitału większej ilości uczestników. Jury podda ocenie przede wszystkim plan marketingowy, strategię cenową oraz prognozę finansową przesłanego pomysłu. Istotnym elementem zgłoszenia jest także wykonana przez uczestnika analiza sytuacji rynkowej i konkurencji.Dariusz Krawczyński przypomina także, że: „Konkurs skierowany jest nie tylko do osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją działalność biznesową, ale także do tych, którzy prowadzą już własne firmy. Czekamy na zgłoszenia także od przedsiębiorców ze stażem na rynku potrzebujących kapitału na dalszy rozwój. 1 000 000 zł czeka na zwycięzcę.”Zgłaszanie projektów zakończy się 31 stycznia 2012 r., potem jury wyłoni 20 finalistów, którzy będą mogli w bezpośredniej rozmowie zaprezentować komisji swój pomysł przedsięwzięcia biznesowego. Spotkania potrwają około dwóch tygodni, natomiast w lutym 2012, podczas uroczystej Gali Finałowej, jury wskaże zwycięzców.źródło: informacja prasowa
icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem