Dołącz do Mobilegate – graj lub inwestuj

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Wystartowała nowa platforma Mobilegate.pl. To idealne miejsce dla producentów i miłośników gier, aplikacji mobilnych, video, a także wydawców muzyki, prasy i książek. Na stronie można zapoznać się z ofertą serwisu, skierowaną zarówno do tych, którzy lubią grać, jak i do deweloperów…

Wystartowała nowa platforma Mobilegate.pl. To idealne miejsce dla producentów i miłośników gier, aplikacji mobilnych, video, a także wydawców muzyki, prasy i książek. Na stronie można zapoznać się z ofertą serwisu, skierowaną zarówno do tych, którzy lubią grać, jak i do deweloperów, dla których liczą się atrakcyjne modele rozliczeń.

Rynek smartfonów rośnie w siłę, a kolejne modele aparatów otwierają nowe możliwości dla ich użytkowników. Czasy, kiedy komórka służyła jedynie do wykonywania połączeń i wysyłania smsów, odchodzą w niepamięć. Platforma mobilegate.pl to wymarzona szansa dla tych, którzy traktują smartfona jako uniwersalny gadżet, na którym można posłuchać ulubionej muzyki, zagrać w gry, czy przejrzeć prasę. To także dobra okazja dla producentów mobilnych aplikacji i wydawców, którzy dzięki mobilegate.pl z łatwością dotrą do nowych odbiorców.

Klient platformy Mobilegate zyskuje bardzo wiele. Po zarejestrowaniu się otrzymuje dostęp do aplikacji oraz może liczyć na promocyjny zakup produktów: gier, programów edukacyjnych, audio- i e-booków. Płatności dokonuje w wybrany przez siebie sposób: kartą Visa, MasterCard, e-przelewem za pośrednictwem PayU lub wysyłając sms. Ale Mobilegate to także idealne miejsce dla dystrybutorów oraz małych i dużych producentów aplikacji mobilnych, którzy zakładając swoje konto na platformie, będą mogli umieścić na platformie własne produkty. Po zalogowaniu się otrzymają przejrzysty dostęp do swoich raportów oraz danych, które łatwo można edytować.  Mobilegate.pl zostawia swobodę działania dystrybutorom, którzy sami wybierają preferowany przez siebie model biznesowy: stały udział w sprzedaży jednego obiektu bez względu na liczbę pobrań albo udział progresywny, który zależeć będzie od ilości ściągnięć danej aplikacji na komórki.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem