Drugie urodziny pierwszego w Polsce internetowego kantoru

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Tylko w I kwartale 2012 roku internetowykantor.pl, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora finansowego w Polsce, odnotowała 800% wzrost obrotów w stosunku do poprzedniego roku. To znakomity prognostyk na drugie urodziny.

Tylko w I kwartale 2012 roku internetowykantor.pl, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora finansowego w Polsce, odnotowała 800% wzrost obrotów w stosunku do poprzedniego roku. To znakomity prognostyk na drugie urodziny. Zamiast świeczek na torcie lider rynku wymiany walut online przygotował promocje dla obecnych i przyszłych klientów.

Polacy coraz chętniej korzystają z usług kantorów internetowych. Liczba klientów internetowykantor.pl przekroczyła już 36 tysięcy osób. Ta forma wymiany walut uosabia wszystko to, co Polak ceni – wygodną usługę bez wychodzenia z domu, rozwiązania korzystne finansowo i wolność wyboru.

Internetowykantor.pl działa na rynku wymiany walut online już dwa lata. Można w zasadzie powiedzieć, że stworzyliśmy sektor kantorów internetowych w Polsce. Dynamiczny rozwój naszego kantoru to przede wszystkim zasługa zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. To zaufanie procentuje – większość nowych użytkowników korzysta z naszych usług dzięki rekomendacjom znajomych – poleca nas 99 proc. stałych klientów. Jesteśmy też najlepiej ocenianym kantorem internetowym w Polsce. – wyjaśnia Michał Czekalski, partner zarządzający internetowykantor.pl.

Wysoki odsetek rekomendacji to przede wszystkim zasługa wysokiej jakości usług oraz zabezpieczeń transferów. – Korzystający z usług finansowych online, oczekują między innymi stabilności i bezpieczeństwa. Wdrażane przez nas rozwiązania technologiczne właśnie takie podejście gwarantują. Działamy na rynku finansowym, podlegamy więc odpowiednim regulacjom, a powodzenie naszego funkcjonowania zależy od poziomu zaufania klientów. – dodaje.

Pełny rozmiar infografiki tutaj

Podwójna promocja na drugie urodziny

Dokładnie w drugą rocznicę rozpoczęcia działalności, czyli 26 kwietnia, internetowykantor.pl oferuje swoim klientom wymianę walut po wyjątkowo niskich kursach. Urodzinowa promocja obejmuje wszystkie transakcje dokonane w tym dniu, we wszystkich walutach, które oferuje internetowykantor.pl. Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje się w internetowykantor.pl, otrzyma kupon promocyjny na wymianę 200 jednostek waluty po kursie średnim. Dodatkowo w urodzinowym konkursie zorganizowanym w serwisie Facebook można wygrać czytniki e-booków Kindle oraz kupony umożliwiające wymianę walut po kursie średnim https://internetowykantor.pl/urodziny/.

Czas to pieniądz

W jaki sposób internetowykantor.pl zbudował zaufanie swoich klientów? Przede wszystkim dzięki zaawansowanym, a przyjaznym dla użytkownika rozwiązaniom technologicznym, pozwalającym na wygodną wymianę walut na przejrzystych zasadach.

Naszym klientom zależy na czasie. To oni decydują, że kurs z danego momentu jest tym, po którym chcą wymienić waluty. Z naszych obserwacji wynika, że klienci bardzo sobie cenią tę możliwość. Obserwują kursy walut i decydują o wymianie wówczas, kiedy – ich zdaniem – jest to najbardziej opłacalne. Efektywność tych rozwiązań sprawia, że ponad 80% osób, które raz wymieniły walutę w internetowykantor.pl zostaje naszymi stałymi klientami. – podkreśla Czekalski.

Do korzystania z usług internetowykantor.pl przekonują również liczby, czyli realne oszczędności. Przeciętny kredytobiorca, dzięki atrakcyjnym kursom walut oferowanym przez internetowykantor.pl, może zyskać nawet 2-6 procent wartości kredytu. Przez dwa lata działalności internetowykantor.pl użytkownicy zaoszczędzili ponad 24 miliony złotych, co daje średnio prawie 1000 złotych na osobę. Klient -rekordzista zyskał dzięki internetowykantor.pl ponad 100 tys. złotych.

Ważny jest też czas transakcji, największym powodzeniem cieszą się transakcje ekspresowe, zresztą tę właśnie część oferty internetowykantor.pl dynamicznie rozwija. – Nasz rekordowy czas realizacji transakcji to niespełna 3 minuty. W dzisiejszych czasach to ogromna zaleta, dlatego oprócz bezpieczeństwa transakcji, także szybkość ich przeprowadzania przyczyniła się do naszego sukcesu rynkowego. – podsumowuje partner zarządzający internetowykantor.pl.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem