E-biznes Festiwal już w ten poniedziałek!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Od 9 do 11 maja Kraków będzie stolicą e-biznesu. To właśnie do tego miasta Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club oraz SKN Synergy zapraszają Cię na E-biznes Festiwal.

Od 9 do 11 maja Kraków będzie stolicą e-biznesu. To właśnie do tego miasta Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club oraz SKN Synergy zapraszają Cię na E-biznes Festiwal. Trzy dni bezpłatnych szkoleń i prelekcji z zakresu trzech „e” – e-biznesu, e-commerce i e-marketingu. Ogrom wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci na pełniejsze wykorzystanie potencjału Internetu.

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o szeroko pojętym zarabianiu poprzez własne serwisy internetowe i poznać specyfikę social media, a także dostać konkretne narzędzia dla Twojej internetowej działalności? A może pasjonujesz się niesamowitymi możliwościami internetowego marketingu, chcesz poznać praktyków e-biznesu, którzy wiodą prym na polskim rynku? Albo po prostu przesiadujesz codziennie w sieci, fascynuje Cię wszystko, co jest z nią związane i chcesz wykorzystać Internet do stworzenia profesjonalnego wizerunku? Jeśli na choć jedno pytanie Twoja odpowiedź jest twierdząca – E-biznes Festiwal jest właśnie dla Ciebie.

Na stronie www.e-festiwal.net znajdziesz szczegółowy harmonogram festiwalu, a już teraz możesz poznać naszych prelegentów. Wśród nich znaleźli się:

 • Piotr Wilam (współzałożyciel onet.pl, CEO Innovation Nest),
 • Rafał Agnieszczak (prezes zarządu Fotka.pl),
 • Rafał Brzoska (prezes grupy Integer oraz firmy InPost),
 • Krystian Stypuła (współzałożyciel home.pl),
 • Marek Przystaś (współzałożyciel grupy BrightBerries),
 • Paweł Nowak (bloger – appleblog.pl, przedsiębiorca internetowy).
 • Każdy z prelegentów to osoba aktywnie działająca w branży internetowej. To Oni kształtują trendy. Każdy z nich jest polskim Markiem Zuckerbergiem! Oni wciąż wykorzystują potencjał sieci, a Ty? Na co czekasz?

  Sponsorem głównym festiwalu jest Krakowski Park Technologiczny. Organizację festiwalu wspierają Multiklaster i URSS AGH. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli między innymi Prezydent Miasta Krakowa prof. dr hab. Jacek Majchrowski, Małopolska Loża Business Centre Club oraz Rektorzy krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego.

  Osoby zainteresowane udziałem w festiwalu zapraszamy na stronę:www.e-festiwal.net

  źródło: informacja prasowa

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem