eBiznes Camp – Prolog

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

23 stycznia 2014 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie odbędzie się konferencja eBiznes Camp – Prolog dla osób zainteresowanych prowadzeniem firmy w obszarze Internetu i nowych technologii.

23 stycznia 2014 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie odbędzie się konferencja eBiznes Camp – Prolog dla osób zainteresowanych prowadzeniem firmy w obszarze Internetu i nowych technologii.

Projekt organizuje Stowarzyszenie Media Polanie we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym MANAGER przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie, Stowarzyszeniem Wspierania Przedsiębiorczości Loża Biznesu i „ŚWIATOWID” Centrum Kreacji i Kompetencji Sp. z o.o. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Tarnowa oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie.

eBiznes Camp

eBiznes Camp to spora dawka wiedzy, networkingu i inspiracji do przedsiębiorczych działań w Internecie. Ideą wydarzenia jest stworzenie w Tarnowie miejsca dialogu i inspiracji dla osób zainteresowanych zagadnieniami ebiznesu, ecommerce i emarketingu. Program został tak pomyślany, aby osoba planująca założenie firmy w przemysłach kreatywnych lub interaktywnych dostała w pigułce wiedzę na temat planowania, finansowania, zarządzania i promocji przedsięwzięcia. Z drugiej strony wiedza powinna się przełożyć na praktykę, dlatego organizujemy warsztaty interakcji i kreacji, które uczą negocjacji, autoprezentacji, myślenia problemowego, czyli umiejętności kluczowych dla każdego przedsiębiorcy – podsumowuje Magdalena Lis, kierownik projektu eBiznes Camp.

Wydarzenie on-off-line

eBiznes Camp to wydarzenie organizowane w łączonej formule: konferencja oraz Międzynarodowe Targi Internetowe na platformie www.egalaktyka.pl. Na targach zaprezentują się sklepy internetowe działające w Małopolsce.

Projekt eBiznes Camp – Prolog to wydarzenie cykliczne. Jego kontynuacją będzie eBiznes Camp Myśl – Działaj – Szybuj w dniach 21 – 22 maja 2014 r., podczas którego nastąpi kontynuacja dyskusji rozpoczętej 23 stycznia 2014 r.

Uczestnicy

W konferencji weźmie udział 150 – 200 uczestników z Tarnowa i okolic, zainteresowanych zagadnieniami ebiznesu, ecommerce, emarketingu:

  • studentów,
  • osób planujących założenie działalności gospodarczej,
  • właścicieli, menedżerów, kierowników ecommerce;
  • właścicieli sklepów stacjonarnych, którzy myślą o uruchomieniu działalności ecommerce.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy prowadzą rejestrację uczestników, dlatego należy zarezerwować miejsce, wysyłając kartę zgłoszeniową uczestnika do 22 stycznia 2014 r., godz. 12:00.

Więcej informacji o projekcie: www.ebiznescamp.pl

Z programem konferencji można zapoznać się tutaj.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem