Ecogadget.pl – Energia pod ręką!

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Ecogadget.pl to społeczno – handlowa inicjatywa, która ma na celu promowanie idei Eco-Life i dystrybucję produktów, które ten sposób życia umożliwiają, a zatem: ładowarek solarnych do telefonów, zegarów zasilanych wodą, latarek LED na korbkę i wielu innych praktycznych wynalazków!

Ecogadget.pl to społeczno – handlowa inicjatywa, która ma na celu promowanie idei Eco-Life i dystrybucję produktów, które ten sposób życia umożliwiają, a zatem: ładowarek solarnych do telefonów, zegarów zasilanych wodą, latarek LED na korbkę i wielu innych praktycznych wynalazków!

Jesteśmy młodą grupą pasjonatów energii odnawialnej dla każdego. Pragniemy uświadamiać ludzi o tym, jak wiele jest życiowych czynności, w których można wykorzystywać zieloną energię. Nasza oferta obejmuje wiele praktycznych narzędzi, dzięki którym ideę eco-life możemy realizować dosłownie wszędzie! Kluczowa jest przy tym dystrybucja genialnych urządzeń, dzięki którym każdy może zawsze posiadać przy sobie źródło światła i energiimówią twórcy Ecogadget.pl.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem