Edustation.pl – nowa platforma e-learningowa

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Ruszył portal Edustation.pl – innowacyjna polska platforma e-learningowa, na której za darmo można uczyć się języka obcego w każdym miejscu na świecie, oszczędzając czas i pieniądze.

Ruszył portal Edustation.pl – innowacyjna polska platforma e-learningowa, na której za darmo można uczyć się języka obcego w każdym miejscu na świecie, oszczędzając czas i pieniądze.

Użytkownicy Edustation mają dostęp do licznych artykułów, filmów i zdjęć podzielonych według kategorii tematycznych oraz stopnia zaawansowania. Mogą również nagrać i samodzielnie sprawdzić poprawność swojej wymowy, a także skorzystać z interaktywnego słownika, fiszek i innych ułatwień mających przyczynić się do lepszego zrozumienia i zapamiętania języka obcego. Wszyscy pytają nas, gdzie jest haczyk. A my odpowiadamy, że nie ma żadnego – śmieje się Dmitrij Żatuchin z Edustation. Naszym podstawowym celem jest udostępnianie wiedzy za darmo. To swego rodzaju misja społeczna, której zadaniem jest doprowadzenie do oswojenia się z językiem obcym wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności – dodaje.

Społeczność Edustation ma wpływ na rozwój portalu dzięki temu, że sama może opracowywać i dodawać własne materiały edukacyjne przydatne w nauce – filmy, zdjęcia i teksty. Każda taka aktywność zostanie nagrodzona punktami, które pozwolą awansować na kolejne poziomy i osiągnąć najlepszą pozycję w rankingu. Zależy nam na tym, aby nasi użytkownicy wiedzieli, że budujemy Edustation razem – mówi Dmitrij Żatuchin. – Stworzyliśmy pewną ideę, a teraz chcemy, żeby żyła ona własnym życiem i stale się rozwijała.

Wraz z rozpoczęciem działalności portal zaprasza do udziału w aż 5 konkursach udostępnionych na platformie Facebook na profilu Edustation. Aby wystartować w rywalizacji o nagrodę główną, wystarczy wysłać stworzony przez siebie filmik, w którym uczymy, pokazujemy i wyjaśniamy, jak zrobić coś ciekawego… po angielsku – wyjaśnia Dmitrij Żatuchin.

Na razie na Edustation można uczyć się języka angielskiego, ale jeszcze w tym roku planowane jest wprowadzenie działu z językiem niemieckim, a w przyszłości hiszpańskim i rosyjskim.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem