Europejski Kongres Aniołów Biznesu w Warszawie!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

12 i 13 maja 2011 roku odbędzie się XI Kongres Europejskiej Sieci Aniołów Biznesu (EBAN). W tym roku organizatorem Kongresu jest największa polska sieć aniołów Lewiatan Business Angels, działająca w ramach Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

12 i 13 maja 2011 roku odbędzie się XI Kongres Europejskiej Sieci Aniołów Biznesu (EBAN). W tym roku organizatorem Kongresu jest największa polska sieć aniołów Lewiatan Business Angels, działająca w ramach Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Kongres po raz pierwszy odbywa się w Polsce.

Kongres EBAN to coroczne, największe i najbardziej prestiżowe spotkanie Aniołów Biznesu na naszym kontynencie. Uczestniczą w nim przedstawiciele sieci aniołów biznesu, inwestorzy, eksperci inwestycyjni i przedsiębiorcy głównie z Europy, ale także z USA i Azji. W tym roku organizatorem Kongresu jest największa polska sieć Aniołów Biznesu Lewiatan Busienss Angels, działająca przy PKPP Lewiatan. Tym samym Warszawa na 2 dni stanie się centrum anielskich inwestycji na świecie.  12 i 13 maja w Warszawie gościć będziemy ponad 350 uczestników i będzie to jeden z największych dotychczasowych Kongresów w historii EBAN.

Tegoroczny, jedenasty już Kongres EBAN odbędzie się pod hasłem: “Syndication and co-investment: partnerships and vision for the future”. Główne tematy wystąpień dotyczyć będą: syndykatów i wspólnego inwestowania aniołów w grupach, alternatywnych modeli zarządzania, wpływu inwestycji we wczesnym stadium rozwoju na gospodarkę oraz wizji najbliższej przyszłości, w tym najciekawszych kierunków rozwoju innowacyjnego biznesu. Podczas dwóch dni Kongresu uczestnicy wysłuchają prezentacji, wezmą udział w dyskusjach panelowych oraz warsztatach. Kulminacyjnym momentem dwudniowej konferencji będzie szósta już gala wręczenia nagród EBAN dla najwybitniejszych osób i organizacji, które w ostatnim roku wniosły istotny wkład w rozwój rynku inwestycji na wczesnych etapach rozwoju w Europie.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem