Fakturownia.pl – fakturowanie przyjemne jak nigdy. Wzrost zysków gratis.

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Fakturownia.pl to jedna z najprostszych na polskim rynku aplikacji do wystawiania faktur i kontroli ich płatności. Za jej pomocą w mniej niż minutę można wystawić fakturę i przesłać ją jako PDF do klienta wprost z systemu.

Fakturownia.pl to jedna z najprostszych na polskim rynku aplikacji do wystawiania faktur i kontroli ich płatności. Za jej pomocą w mniej niż minutę można wystawić fakturę i przesłać ją jako PDF do klienta wprost z systemu.

Aplikacja w przystępny sposób wyświetla nam statusy wystawionych faktur i informuje o zalegających płatnościach. Oferuje również uatrakcyjnienie wyglądu faktury przez zamieszczenie logotypu wystawcy i przejrzysty szablon dokumentu. By oszczędzać nasz czas – podczas wypełniania pól na fakturze – Fakturownia.pl podpowiada treści (min. dane klientów i produkty) wprowadzone wcześniej do systemu.

Konto w systemie fakturownia.pl można połączyć z systemami płatności elektronicznych (PayPal, platnosci.pl), dzięki temu wysyłane faktury posiadają przycisk “Zapłać online” a klienci szybciej i prościej dokonują płatności. Gdy klient skorzysta z tej opcji faktura automatycznie zmienia status na opłaconą.

Fakturownia posiada bardzo przydatną funkcję dla Startupów. Umożliwia ona zautomatyzowanie systemu płatności dla aplikacji internetowych (np. systemy SaaS, portale z dostępem płatnym itp). Korzystając z systemu, można zdefiniować plany kont z różnymi opłatami i wystawić funkcje płatności w swojej aplikacji. Na podstawie danych wprowadzonych przez klientów podczas rejestracji zostaje wygenerowana i wysłana faktura, wywoływane jest też odpowiednie API aplikacji. Z funkcji tej korzysta np. Sugester.pl – który cały proces płatności i obsługi kont użytkowników prowadzi w Fakturownia.pl.

Funkcjonalność, która może zainteresować firmy sprzedające produkty lub usługi online to widget płatności do wstawienia na swoją stronę. Korzystając z niego można skonfigurować dowolną ilość swoich produktów/usług i udostępnić możliwość ich zakupu na własnej stronie WWW. Osoby, które zakupią produkt za pomocą widgetu otrzymują potwierdzenie płatności i automatycznie wygenerowaną fakturę. Widget jest używany min. przez organizację pożytku publicznego “Towarzystwo Przyrodnicze Bocian” do zbierania darowizn na utrzymanie transmisji wideo na stronie bocian.org.pl/kamera .

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem