FasLook.pl – cała moda w jednym miejscu, w jednej chwili!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Dzięki serwisowi, użytkowniczki mogą tworzyć modowe kompozycje złożone z ubrań, dodatków i akcesoriów zaprojektowanych przez designerów światowej sławy. Odpowiednie części inspirującego zestawu można dobrać błyskawicznie, w jednym miejscu.

Dzięki serwisowi, użytkowniczki mogą tworzyć modowe kompozycje złożone z ubrań, dodatków i akcesoriów zaprojektowanych przez designerów światowej sławy. Odpowiednie części inspirującego zestawu można dobrać błyskawicznie, w jednym miejscu.

Nie trzeba już biegać od butiku do butiku i głowić się czy rzeczy wypatrzone w różnych sklepach stworzą dopasowany zestaw. Przystępny i prosty w obsłudze kreator FasLooka pozwala na kompletowanie idealnego stroju dzięki zestawieniu dowolnych elementów. Wystarczy wybrać z odpowiedniej kategorii sukienkę, lub spódnicę, sweterek, lub kurtkę oraz buty, dopieścić całość gustownymi dodatkami i – voila! – uzyskujemy odpowiedź na pytanie: „czy to będzie do siebie pasować”? W kilka chwil zostaje stworzona unikatowa kompozycja, na którą składają się topowe produkty prezentowane w ekskluzywnych modowych żurnalach. Wyrafinowana wizualnie ilustracja prezentująca finalny efekt naszej pracy jest gotowa do prezentacji innym użytkownikom FasLook oraz znajomym z facebooka!

FasLook – kupuj to, co Cię inspiruje!FasLook umożliwia użytkownikom jednak nie tylko konsultowanie swoich modowych pomysłów. Dzięki zgromadzonej wokół portalu społeczności, część najbardziej uzdolnionych domorosłych projektantów zyska podziw godny prawdziwych dyktatorów mody. Wystarczy przecież tylko świeży pomysł i w oka mgnieniu można wyczarować inspirujący i niecodzienny zestaw złożony z vintage’owej sukienki, sznura korali, ciemnych „kocich” okularów i apaszki w groszki! Dla użytkowników, którym taki zestaw wyjątkowo przypadnie do gustu, przewidziano możliwość sprawdzenia nazw i cen poszczególnych elementów kompozycji!

FasLook stwarza bogate możliwości nie tylko użytkownikom, ale także i reklamodawcom – w świecie mody liczą się bowiem nie tylko dobre pomysły, ale także… dobre ceny. Dzięki oddaniu w ręce użytkowników narzędzia wykorzystującego ich zainteresowanie trendami modowymi i stylizacją, FasLook stanowi doskonałą platformę do emisji reklam. W tak wysoko wyspecjalizowanym serwisie, reklamy nie są bowiem odbierane jako element niepożądany, lecz jako wartościowe źródło informacji. Dzięki reklamowym banerom użytkownicy mogą poznać bieżące ceny , sprawdzić dostępność artykułów, a przede wszystkim – w ciągu kliku chwil złożyć w sklepie internetowym zamówienie na wszystkie komponenty wchodzące w skład wymarzonego kompletu!

Współpraca z FasLookiem stanowi więc świetną formę poszerzenia rynku odbiorcówdla sklepów oferujących ekskluzywną odzież, dodatki, perfumy i biżuterię.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem