Fligo.pl – nowa aplikacja mobilna dla turystów

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Na polskim rynku aplikacji na iPhone, iPod i iPad pojawił się nowy produkt turystyczny – Fligo.pl. Aplikacja jest dostępna za darmo w App Store. Od innych podobnych narzędzi polskojęzycznych odróżnia ją to, że użytkownik może…

Na polskim rynku aplikacji na iPhone, iPod i iPad pojawił się nowy produkt turystyczny – Fligo.pl. Aplikacja jest dostępna za darmo w App Store. Od innych podobnych narzędzi polskojęzycznych odróżnia ją to, że użytkownik może tu zarezerwować lot bez konieczności przechodzenia do innej strony lub dzwonienia na infolinię. Twórcą aplikacji jest agencja Artweb-Media, wydawca serwisu Tanie-Loty.com.pl.

Fligo.pl jest w tej chwili dostępne dla użytkowników iPodów i w HD na iPada,  docelowo powstaną również wersje na urządzenia z Androidem oraz na Blackberry. Narzędzie to, działające w oparciu o unikatowy algorytm Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl, pozwala łatwo wyszukać, porównać i zarezerwować bilet lotniczy – wszystko w obrębie jednej aplikacji.

Aplikację można pobrać w App Store:

lub za pośrednictwem strony mobilnej Fligo.pl pod adresem  http://www.fligo.pl. Fligo.pl ma prostą nawigację i oszczędny interfejs. Na dzień dzisiejszy to jedyna polska aplikacja turystyczna dostępna również w wersji HD. Autorzy aplikacji zapowiadają, że już wkrótce użytkownicy będą mieli możliwość wyszukiwania i rezerwowania za jej pośrednictwem również hoteli i wycieczek.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem