forelite.pl – portal nastawiony na jakość i oszczędność czasu

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Budujesz dom i szukasz wysokiej jakości produktów do jego wykończenia?
A może nosisz się z zamiarem kupna samochodu, lecz nie masz czasu na przeglądanie ofert producentów? Skorzystaj z propozycji portalu www.forelite.pl – skupiającego wyłącznie produkty i usługi „High End”.

Budujesz dom i szukasz wysokiej jakości produktów do jego wykończenia?A może nosisz się z zamiarem kupna samochodu, lecz nie masz czasu na przeglądanie ofert producentów? Skorzystaj z propozycji portalu www.forelite.pl – skupiającego wyłącznie produkty i usługi „High End”.

Sześć przedsiębiorczych, inteligentnych oraz pięknych kobiet z Wrocławia stworzyło miejsce dla wymagających użytkowników Internetu – forelite.pl. Pomysł zbudowania portalu, skupiającego najciekawsze oferty informacyjno – handlowe z wysokiej półki, zrodził się potrzeby oszczędności czasu oraz osobistych doświadczeń. Portal aktywnie działa od stycznia 2011r.

Szukałam w Internecie odpowiedniego projektu domu. Miałam przy tym już określony koncept – mówi Edyta Pochwałowska, jedna z pomysłodawczyń portalu forelite.pl  – Mimo, że w trakcie poszukiwań wybierałam najlepsze oferty, zanim znalazłam ten wymarzony projekt, byłam zmuszona przejrzeć kilkaset planów. W konsekwencji zajęło mi to wiele tygodni. Ta sytuacja uświadomiła mi ogromną potrzebę stworzenia miejsca, które skupiałoby wyłącznie wyselekcjonowane propozycje.

Portal forelite.pl powstał z myślą o tych internautach, których interesują prestiżowe i wyróżniające się produkty, usługi oraz wyselekcjonowane rozwiązania. Przeznaczony jest dla osób, które w „oceanie informacji” poszukują „pereł”, a jednocześnie cenią sobie oszczędność czasu.

Wszystkie oferty znajdujące się na forelite.pl zostały uporządkowane w sześciu, głównych kategoriach: Home Elite Outside, Home Elite Inside, Young Elite, Kids Elite oraz Pupil Elite. Podział ten ma na celu umożliwienie użytkownikowi prostego i szybkiego wyszukania produktów i usług z interesującej go dziedziny. Portal forelite.pl nie jest jednak kolejnym serwisem usługowo-produktowym. W myśl zasady „pierwszych 20 sekund”, która obowiązuje w relacjach personalnych, wizytówki dostępne na forelite.pl mają przede wszystkim wywołać pozytywne pierwsze wrażenie i zachęcić internautę do zapoznania się z pełną ofertą producenta.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem