Forum Inwestycyjne Amber 2012 – zero teorii, tylko praktyka

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

O czwartej edycji Forum Inwestycyjnego Amber 2012, które odbędzie się już 17 maja, rozmawiamy z Tomaszem Łaseckim, menedżerem ds. projektów inwestycyjnych Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Sieć Aniołów Biznesu Amber.

O czwartej edycji Forum Inwestycyjnego Amber 2012, które odbędzie się już 17 maja, rozmawiamy z Tomaszem Łaseckim, menedżerem ds. projektów inwestycyjnych Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Sieć Aniołów Biznesu Amber.

Jaka jest idea Forum Inwestycyjnego Amber 2012?

Forum to przede wszystkim duża dawka praktycznej wiedzy i kontaktów biznesowych. Jego ideą jest dyskusja nad bieżącymi trendami na rynku inwestycji w startupy. W wydarzeniu głos zabierają liderzy polskiego rynku kapitałowego, aktywni inwestorzy z bogatym doświadczeniem we współpracy z młodymi firmami. Jednocześnie o swojej drodze inwestycyjnej opowiadają startupy. Celem Forum jest także networking – w niewielu miejscach w Polsce można spotkać tak szerokie grono inwestorów i przedsiębiorców.

Do kogo jest skierowane forum i kto powinien się na nim pojawić?

Forum skierowane jest do startupów, które rozważają rozwój swojego biznesu przy wsparciu prywatnego inwestora, bądź radzą sobie same, lecz chcą poznać najnowsze trendy na rynku inwestycyjnym. Forum jest także skarbnicą wiedzy dla każdego przedsiębiorcy, który chce dowiedzieć się jak „robią to” najwięksi gracze w Polsce. Jednocześnie paneliści i poruszane przez nich tematy są cenne dla samych inwestorów, do których także kierujemy nasze wydarzenie.Na naszych Forach obecni są inwestorzy skupieni w Sieci Amber oraz inwestorzy niezrzeszeni. W dzień poprzedzający Forum odbędzie się spotkanie prezentacyjne, na którym pięć zespołów będzie przekonywać inwestorów do inwestycji.

Co zyskujemy uczestnicząc w imprezie, którą organizujecie?

Korzyści jest wiele. Mówiąc w skrócie: spotkanie ze 150 inwestorami, przedsiębiorcami oraz liderami rynku kapitałowego, cztery specjalistyczne i interaktywne debaty, analiza transakcji anioła biznesu, networking, najnowsze trendy na rynku early stage i przede wszystkim 0% teorii, 100% praktyki!

O czym będą panele dyskusyjne?

W tym roku rozmawiać będziemy na temat możliwości pozyskania kapitału na start i rozwój innowacyjnego biznesu, skutecznego due diligence, budowania skali biznesu oraz motywowania zarządów firm start-up. W każdym z paneli zasiadają eksperci, wśród których znajdują się m.in. Andrzej Głowacki – Prezes Zarządu DGA SA, Łukasz Kręski – Partner Zarządzający, Wiceprezes Zarządu Supernova IDM Management, Krystian Stypuła – Założyciel, Członek Rady Nadzorczej home.pl, Radosław Czyrko – Partner Zarządzający w Xevin Investments, Paweł Chudziński – Partner Zarządzający Point Nine Capital, Marek Kapturkiewicz – Partner Innovation Nest. Przedstawimy także warunki współpracy z Siecią Aniołów Biznesu Amber. Będzie też omówiona jedna z transakcji zrealizowanych przez naszą Sieć.

Ile kosztuje udział w FIA 2012?

Udział jest bezpłatny.

17 maja odbędzie się już czwarta edycja Forum Inwestycyjnego Amber. Ilu uczestników pojawiło się w poprzednich edycjach i ilu pojawi się teraz?

Trzymamy poziom, więc każdorazowo pojawia się co raz więcej osób. Na Forum pojawi się ok. 150 osób.

Są jeszcze wolne miejsca?

Jesteśmy przygotowani na dużą liczbę osób, więc miejsca są. Zapraszamy na stronę www.forumamber.pl, poprzez którą można zgłosić swoje uczestnictwo.

Dziękujemy za wywiad!

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem