Fudeo.pl – Zamów jedzenie przez Internet

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Fudeo to system obsługi zamówień jedzenia na wynos przez Internet. Serwis umożliwia zamawianie jedzenia z restauracji i lokali gastronomicznych w całej Polsce. Fudeo jest pośrednikiem między klientami restauracji, a restauracjami.

Fudeo to system obsługi zamówień jedzenia na wynos przez Internet. Serwis umożliwia zamawianie jedzenia z restauracji i lokali gastronomicznych w całej Polsce. Fudeo jest pośrednikiem między klientami restauracji, a restauracjami.

Użytkownicy, którzy odwiedzają Fudeo, zapoznają się z ofertą restauracji i składają w nich zamówienia podobnie jak w sklepie internetowym. Zamówienia przekazywane są do restauracji, która odbiera je i dostarcza pod wskazany adres. Od każdego zamówienia pobierana jest od restauracji prowizja. Dla użytkowników portal jest całkowicie darmowy tzn. ceny są identyczne jak w lokalach.

Dzięki Fudeo użytkownicy otrzymują łatwy dostęp do oferty wszystkich lokali z podziałem na rodzaje kuchnii, wygodniejszą niż przez telefon możliwość składania zamówień, śledzenia ich statusu oraz rozliczania się z restauracją.

Wyróżniamy się oferując promocje i rabaty, wiarygodne opinie i ranking restauracji, aktualności czy możliwość zamówienia jedzenia przez Facebooka i bezpośrednio ze strony restauracji.

Fudeo jest platformą wspierającą promocję, sprzedaż i rozwój restauracji. Otwiera nowy efektywny kanał sprzedaży uzupełniający kanały tradycyjne jak sprzedaż na miejscu lub telefonicznie. Pozwala restauracji zaprezentować pełną ofertę lokalu i szybko rozpocząć sprzedaż przez Internet nie tylko na Fudeo ale również na własnej stronie internetowej czy Facebooku. Fudeo pozwala dotrzeć do obecnych i potencjalnych klientów danej restauracji.

Innowacyjność naszego przedsięwzięcia polega na zaoferowaniu restauracji pełnej gamy usług pozwalających tak naprawdę w pełni outsourcować wszystkie elementy związane z działaniami w Internecie, począwszy od budowy strony internetowej, przez dotarcie do klientów, po sprzedaż i obsługę zamówień online.

Wszystkich głodnych zapraszamy do zamawiania, a restauracje do współpracy!

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem