GammaRebels prezentuje swoje startupy

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Akcelerator startupów technologicznych GammaRebels będący częścią funduszu hardGAMMA Ventures, na Kick Off odbywającym się 11go sierpnia oficjalnie zaprezentował sześć zespołów zakwalifikowanych do programu.

Akcelerator startupów technologicznych GammaRebels będący częścią funduszu hardGAMMA Ventures, na Kick Off odbywającym się 11go sierpnia oficjalnie zaprezentował sześć zespołów zakwalifikowanych do programu.

Akcelerator spotkał się z międzynarodowym zainteresowaniem – GammaRebels otrzymało zgłoszenia m.in. z Hiszpanii, krajów bałtyckich i bałkańskich, a z sześciu wybranych startupów, dwa pochodzą z zagranicy – litewski BusyFlow, będącym narzędziem służącym do zarządzania projektami łączącym takie serwisy jak Dropbox, PivotalTracker, Google Docs/Calendar/Wave w jeden strumień oraz indyjski Resmesh pozwalający na zbudowanie strony personalnej w łatwy i szybki sposób bez umiejętności programowania.

Zgłosiliśmy się do GammaRebels, bo europejski rynek jest niezwykle interesujący i uważamy, że wzięcie udziału w programie pomoże nam go lepiej zrozumieć – mówi Ashwin Bhambri, CEO Resmesh.W Indiach ciężko zbudować produkt sprzedający się na międzynarodowych rynkach. Mamy nadzieję, że międzynarodowe grono mentorów pomoże nam wykorzystać szansę i podbić nie tylko Europę, ale też świat.

Oprócz tego, na Kick Off swoje projekty przedstawiały ARNav, będący nawigacją opartą na Augmented Reality, e-Offer łączący prezentowanie ofert na Facebooku z sieciami biznesowymi polegającymi na wzajemnych poleceniach, GameDisrupt projektujący gry mające zmieniać postawy i zachowania młodzieży oraz QRCao, będący usługą pozwalającą na dzielenie się informacjami kontaktowymi przy pomocy kodów QR.

Główną wartością akceleratora są spotkania z gronem ponad pięćdziesięciu mentorów z całego świata, wśród których są  przedsiębiorcy, inwestorzy, osoby związane z europejskimi akceleratorami i największymi korporacjami. Wszyscy mentorzy odbędą indywidualne sesje mentoringowe z każdym z zespołów.

Program trwa trzy miesiące i kończy się z październikowym Demo Day, na którym startupy będą prezentować swoje projekty przed inwestorami.

GammaRebels za 10 procent udziałów oferuje intensywny mentoring, inwestycję do 20.000 złotych i biuro w centrum Warszawy.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem