Gratka dla szkolnego skarbnika

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Ruszył innowacyjny i całkowicie bezpłatny system do zarządzania funduszami klasowymi KlasowyKsięgowy.pl, który wspomaga pracę skarbnika klasowego, informuje rodziców o prowadzonych składkach oraz ułatwia zarządzanie finansami.

Ruszył innowacyjny i całkowicie bezpłatny system do zarządzania funduszami klasowymi KlasowyKsięgowy.pl, który wspomaga pracę skarbnika klasowego, informuje rodziców o prowadzonych składkach oraz ułatwia zarządzanie finansami.

Pomysł zrodzenia się startupu KlasowyKsiegowy.pl powstał z potrzeby ułatwienia pracy wielu uczniom, ich rodzicom oraz szkolnym wychowawcom. Dotychczas na skarbniku spoczywała odpowiedzialność organizowania zbiórek pieniężnych oraz koordynowania zapisów i wpłat. KlasowyKsięgowy.pl nie tylko ułatwia pracę, ale poprawia także bezpieczeństwo skarbników. – Zdarzały się sytuacje, kiedy po zebraniu z rodzicami, skarbnik wracał do domu ze składką w wysokości kilkunastu tysięcy złotychmówi Radosław Gromek, właściciel portalu KlasowyKsięgowy.pl. Dało mi to wiele do myślenia i stało się zalążkiem pomysłu stworzenia portalu z klasową księgowością. Po analizie danych dotyczących liczby skarbników w polskich szkołach, upewniłem się, że powstanie takiego rozwiązania ma sens i może ułatwić życie ponad 230 tysiącom osób, pełniącym rolę skarbnikadodaje Radosław Gromek. KlasowyKsięgowy.pl jest również doskonałym narzędziem dla rodziców oraz wychowawców (około 5,7 mln uczących się dzieci), którzy dzięki niemu mają stały wgląd w stan klasowych finansów oraz zbiórek pieniężnych. Przydatne funkcjonalnościDzięki rozwiązaniu KlasowyKsięgowy.pl możliwe jest ewidencjonowanie bieżących składek na wydatki klasowe, takie jak ubezpieczenia, czy wycieczki. Skarbnicy mogą tworzyć budżety klasowe, pozwalające zbierać fundusze na różne okazje, m.in. Dzień Nauczyciela lub imprezy klasowe. Przydatną dla rodziców funkcjonalnością jest możliwość sprawdzenia ewentualnych zaległości we wpłacaniu składek. Skarbnikom natomiast podoba się narzędzie do rozliczania faktur i rachunków. Jeszcze w tym roku zostanie uruchomiona możliwość opłacania składek klasowych przelewem internetowym, a także kartą płatniczą. Projektując system KlasowyKsięgowy.pl wykorzystano doświadczenie zdobyte podczas zebrań w szkołach i tym samym ułatwiono pracę skarbników, a także odciążono rodziców i wychowawców klas. Grunt, to wygodaSerwis KlasowyKsięgowy.pl stale się rozwija i na bieżąco dodawane są do niego nowe funkcjonalności. Wszystko dla wygody i lepszego zarządzania pieniędzmi. Dostępna jest mobilna wersja serwisu, która pozwala rodzicom na stały dostęp do rozwiązania. Dzięki niej mają oni pewność, że na bieżąco kontrolują „klasowe sprawy” swojego dziecka. W ramach integracji rodziców powstało forum, które pozwala na wymianę informacji, a także na przeprowadzanie sond, pozytywnie wpływających na proces podejmowania decyzji. KlasowyKsięgowy.pl to portal nie tylko dla skarbników, ale również dla rodziców i wychowawców. Rejestracja w systemie jest prosta i całkowicie bezpłatna.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem