Idealo działa teraz także w Polsce

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

idealo, jedna z najpopularniejszych porównywarek cen w Europie, rozszerzyła swoją działalność na rynek polski i pod adresem idealo.pl oferuje teraz także polskim konsumentom swoją darmową usługę porównywania cen produktów.

idealo, jedna z najpopularniejszych porównywarek cen w Europie, rozszerzyła swoją działalność na rynek polski i pod adresem idealo.pl oferuje teraz także polskim konsumentom swoją darmową usługę porównywania cen produktów.

Porównywarka cen idealo odniosła sukces nie tylko na niemieckim rynku e-commerce, lecz jest obecna także we Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech oraz w Austrii i współpracuje z około 34 800 sklepami na terenie całej Europy. Dzięki tak rozbudowanej sieci partnerskiej idealo.pl już teraz może zaprezentować konsumentom niemal 2 miliony ofert. Użytkownicy mogą szybko znaleźć najodpowiedniejszy produkt posługując się bezpośrednio funkcją wyszukiwania rozbudowaną o szczegółowe filtry, które umożliwiają precyzyjne określenie właściwości szukanej oferty, mogą także przeszukiwać poszczególne kategorie oraz przeglądać listy najpopularniejszych produktów.

Oferty na idealo.pl aktualizowane są na bieżąco i zawierają sprawdzone dane dotyczące przesyłki, sposobów płatności oraz cen całkowitych. Uzupełnieniem funkcji wyszukiwania produktów jest wykres ilustrujący kształtowanie się cen oraz budzik cenowy, za pomocą którego użytkownik informowany jest drogą mailową o tym, że dany produkt dostępny jest w oczekiwanej przez niego cenie. Oprócz porównywarki cen produktów idealo oferuje również polską wersję porównywarki lotów na stronie loty.idealo.pl, która odniosła sukces już w 9 europejskich krajach.

Asortyment produktów będzie stopniowo rozszerzany, abyśmy wkrótce mogli zaprezentować naszym polskim użytkownikom najsilniejszą i najszerszą ofertę. Naszym celem jest zapewnienie przejrzystości cen dla jak największego spektrum produktów: od smartfonów, poprzez opony zimowe aż po ekspresy ciśnieniowe, tak, aby nasi użytkownicy mogli zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy i by mieli pewność, że wybrali najlepszą ofertę do interesującego ich produktu. Równocześnie umożliwiamy także drobnym przedsiębiorcom, dysponującym mniejszym budżetem marketingowym, dotarcie do dużej liczby potencjalnych klientów, ponieważ u nas najbardziej widoczny jest ten sprzedawca, który zaoferuje najlepszą cenę danego produktu – mówi Alexa von Dewitz, Head of Business Development w siedzibie przedsiębiorstwa w Berlinie, skąd międzynarodowy zespół, liczący ponad 500 pracowników, administruje stronami internetowymi idealo dla wszystkich krajów.

idealo internet GmbH założone zostało w 2000 roku w Berlinie. Obok porównywarek cen i lotów, idealo oferuje w Niemczech również porównywarki taryf energetycznych oraz hoteli. Porównywarka cen idealo została wielokrotnie wyróżniona i ogłoszona zwycięzcą wielu analiz dotyczących tego typu serwisów internetowych, ostatnio w lipcu 2011 roku, kiedy idealo zdobyło pierwsze miejsce w teście porównywarek cen przeprowadzonym przez portal getestet.de.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem