III Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl zainteresowały tysiące internautów

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Od 10 do 14 października Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl odwiedziło prawie sto tysięcy kandydatów. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami pracy internauci mogli wziąć udział w interaktywnych seminariach z zakresu rozwoju zawodowego.

Od 10 do 14 października Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl odwiedziło prawie sto tysięcy kandydatów. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami pracy internauci mogli wziąć udział w interaktywnych seminariach z zakresu rozwoju zawodowego.

Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl to specjalnie przygotowana platforma internetowa w technologii 3D, dzięki której kandydaci bez potrzeby wychodzenia z domu i w piżamach mogli przeglądać setki ofert pracy oraz rozmawiać na czatach z pracodawcami.  Każdy z  odwiedzających mógł rozwiązać test kompetencyjny w celu znalezienia pracodawcy pasującego do jego kompetencji i oczekiwań.

Pracodawcy mieli możliwość nie tylko prezentacji ofert pracy, ale przede wszystkim nawiązania bezpośredniego kontaktu z poszukującymi pracy za pomocą chat-roomów oraz szkoleń realizowanych w czasie rzeczywistym. Już od pierwszych dni Targi cieszyły się dużą popularnością odwiedzających. Stronę www.dnipracy.pl odwiedziło ponad 99 600 unikalnych użytkowników. – To już trzecia edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po raz kolejny udało nam się zainteresować tak dużą liczbę kandydatów oraz zaprezentować innowacyjny sposób poszukiwania pracy i nawiązywania kontaktów z pracodawcami. Wielu kandydatów po raz pierwszy spotkało się z tego rodzaju platformą i bardzo chwaliło sobie jej funkcjonalnośćmówi Małgorzata Majewska z monsterpolska.pl. Osoby, które dopiero teraz dowiedziały się o naszej imprezie zapraszam na monsterpolska.pl, gdzie mogą nadal przeglądać aktualne oferty pracy oraz czytać ciekawe materiały dotyczące rozwoju kariery zawodowej”, dodaje Małgorzata Majewska.Wśród pracodawców na tegorocznych targach znaleźli się Accenture, Bank BPH, Capgemini, Corning Cable Systems, Decathlon, EURES, Grafton,  Hays, Infolor Polska, Infosys BPO,  KPMG, mamstartup.pl,  MDDP,  Motorola, Netia, Play, PwC, Ri Consultancy, Samsung, Motorola, SII, TP S.A. Patronami wydarzenia byli: Interia.pl, Brief.pl, Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, DBM, grajwysoko.pl, iwoman.pl, kobieta24.pl, Magazyn Rekruter, mamstartup.pl, menadzersprzedazy.pl, Money.pl, Personel i Zarządzanie, Personel Plus, rynekpracy.pl, SAZ, Student.pl, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem