infoShare 2011 – ostatnia szansa na rejestrację!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

To jedno z największych i najciekawszych tego typu wydarzeń w Polsce. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 12-13 maja w Gdańsku, na terenie Politechniki Gdańskiej.

To jedno z największych i najciekawszych tego typu wydarzeń w Polsce. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 12-13 maja w Gdańsku, na terenie Politechniki Gdańskiej.

Jak co roku, uznani eksperci będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu technologii IT, nowych mediów, marketingu, zarządzania projektami oraz organizacji i finansowania startupów. Dostęp do tych informacji jest otwarty dla wszystkich, ponieważ tradycyjnie udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Wymagana jest tylko rejestracja na stronie konferencji http://infoshare.pl

W zeszłym roku podwoiliśmy liczbę uczestników konferencji. Wtedy wzięło w niej udział ponad 900 osób. To był olbrzymi sukces, który zdopingował nas do jeszcze większej pracy.– tłumaczy Grzegorz Borowski – jeden z czterech pomysłodawców i organizatorów konferencji. – W tym roku postanowiliśmy uruchomić trzecią, warsztatową ścieżkę konferencji. Pierwszy dzień konferencji to jedna ogólna ścieżka, dzień drugi to trzy ścieżki: jedna poruszająca tematy technologiczne, druga skupiona na bardziej „miękkich” aspektach jak nowe media, startupy, komunikacja, a trzecia to wspomniana już ścieżka warsztatowa.

Jak co roku poza przekazem stricte merytorycznym,o konferencja jest okazją do nawiązywania ciekawych kontaktów. – mówi Andrzej Kiesz. – W związku z tym na konferencji nie może zabraknąć imprezy integracyjnej. Ciepły majowy wieczór, plaża, klubowa muzyka, wyśmienite jedzenie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i tzw. networkingu. W tym roku zadbaliśmy o to, aby łatwiej było dojechać, a  także wrócić z miejsca spotkania. Uczestników konferencji będzie woził  specjalny autobus konferencyjny kursujący między Gdańskiem, a Sopotem. Ponadto dla osób, które przyjadą na do nas spoza Trójmiasta przygotowaliśmy, wspólnie z Biurem Prezydenta ds. Promocji Miasta Gdańsk, ofertę noclegową. Na naszej stronie można znaleźć listę hoteli, w których na hasło „infoShare” będzie można otrzymać atrakcyjne zniżki.

W organizacji konferencji mocno wsparły nas lokalne władze samorządowe. Po raz kolejny konferencja została zaszczycona honorowymi patronatami Prezydenta Miasta Gdańska – Pawła Adamowicza, a także Marszałka Województwa Pomorskiego – Mieczysława Struka. Dzięki władzom Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, w szczególności Panu Dziekanowi Krzysztofowi Goczyle, możemy ponownie gościć w gmachu tego wydziału. – wyjaśnia Tomasz Pawul. – Nie moglibyśmy zorganizować tego przedsięwzięcia bez wsparcia licznych partnerów i sponsorów, których środki stanowią jedyne źródło finansowania konferencji. Biuro Prezydenta ds. Promocji Miasta Gdańsk, Gratka Technologie, IBM, Implix, Fujitsu, Orange, Wirtualna Polska, Oddział Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Demotywatory, Sii – Dziękujemy.

Marcin Pokojski dodaje – Tegoroczna konferencja obfituje w wiele interesujących wykładów oraz warsztatów. Będzie okazja, aby posłuchać o technologiach mobilnych, cloud computing, nowoczesnych formach komunikacji marketingowych, zagrożeniach w sieci, programach startupowych, nowościach w ekosystemie Java i o wielu innych interesujących zagadnieniach. Całości dopełniają dwa panele dyskusyjne, a także możliwość zwiedzenia serwerowni CI TASK, w której znajduje się jeden z najmocniejszych polskich superkomputerów – Galera. Zajrzyjcie na infoShare.pl, sprawdźcie program i rezerwujcie 12 i 13 maja w swoich kalendarzach. Satysfakcja gwarantowana!

Konferencja infoShare jest inicjatywą, której pomysłodawcami i organizatorami są Grzegorz Borowski, Andrzej Kiesz, Tomasz Pawul i Marcin Pokojski, działający w ramach powołanej przez siebie Fundacji infoShare.

Szczegółowe informacje na temat konferencji: http://infoshare.pl

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem