Innowacyjny system Klasowy Księgowy teraz także dla uczniów

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

KlasowyKsiegowy.pl to zupełnie bezpłatny i nowatorski system do zarządzania funduszami klasowymi. To znakomite ułatwienie pracy skarbnika i pomoc w bieżących rozliczeniach składek na wydatki klasowe. Teraz z Klasowego Księgowego mogą korzystać także korzystać także uczniowie.

KlasowyKsiegowy.pl to zupełnie bezpłatny i nowatorski system do zarządzania funduszami klasowymi. To znakomite ułatwienie pracy skarbnika i pomoc w bieżących rozliczeniach składek na wydatki klasowe. Teraz z Klasowego Księgowego mogą korzystać także uczniowie.

Serwis KlasowyKsiegowy.pl umożliwia zarządzanie klasowymi finansami, a więc wszelkiego rodzaju składkami, wpłatami i zbiórkami pieniędzy na cele związane z życiem klasy i szkoły. Założenie bezpłatnego konta na stronie KlasowyKsiegowy.pl daje wiele możliwości dla nauczycieli, rodziców i teraz także dla uczniów.

KlasowyKsiegowy.pl to inicjatywa, która wynikła z naszej własnej potrzeby. Jako zapracowani rodzice niejednokrotnie nie mieliśmy czasu pozostawać dłużej po zebraniach szkolnych, aby uściślać kwestie zbiórek na wycieczki szkolne. Często zapominaliśmy gotówki bądź rodzic – skarbnik nie miał możliwości wydania reszty dużej liczbie osób. Stworzyliśmy zatem system, który służy do ewidencjonowania składek i zarządzania nimi w bezpieczny i wygodny sposób. Ponieważ to uczniowie często wychodzą z inicjatywą zbiórek, teraz także uczeń może zostać Klasowym Księgowym – mówi Radosław Gromek, właściciel portalu.

Zasada działania serwisu jest bardzo prosta. Użytkownik może zarejestrować się w nim jako Klasowy Księgowy (opcja dostępna zarówno dla uczniów jak i rodziców czy nauczycieli), a następnie zaprosić do stworzonej klasy uczniów i rodziców. Gwarantuje to pewność, że nikt niepowołany nie znajdzie się w gronie klasowym. Klasowy Księgowy dodaje listy składkowe, księguje i kontroluje wpłaty oraz komunikuje się z uczniami i rodzicami. System pełni zatem także funkcję forum klasy i umożliwia wysyłanie prywatnych wiadomości między użytkownikami. Rodzice i uczniowie dysponują aktualnymi informacjami na temat stanu klasowych funduszy oraz kontrolują składki i ilość wpłaconych środków.

Dostępna jest także wersja mobilna serwisu. Więcej informacji o tym bezpłatnym narzędziu dla rodziców, uczniów i nauczycieli można znaleźć na stronie internetowej www.klasowyksiegowy.pl.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem