Inwestuj i zarabiaj w sieci. Rusza Kasomat.pl

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

W internecie pojawiło się nowe, alternatywne narzędzie inwestycyjne. Kasomat.pl to innowacyjny, bezpieczny i bezobsługowy sposób na pomnażanie kapitału poprzez akcję pożyczkową. Dzięki unikalnemu modelowi biznesowemu serwis gwarantuje inwestorom 100% ochronę kapitału oraz stałe oprocentowanie…

W internecie pojawiło się nowe, alternatywne narzędzie inwestycyjne. Kasomat.pl to innowacyjny, bezpieczny i bezobsługowy sposób na pomnażanie kapitału poprzez akcję pożyczkową. Dzięki unikalnemu modelowi biznesowemu serwis gwarantuje inwestorom 100% ochronę kapitału oraz stałe oprocentowanie do 12% w skali roku.

Serwis Kasomat.pl został stworzony z myślą o inwestorach, którzy poszukują wygodnej, bezpiecznej i bezobsługowej formy pomnażania swojego kapitału. Umożliwia inwestowanie w akcję pożyczkową ze 100% ochroną kapitału oraz stałym oprocentowaniem od 8 do 12% w skali roku.

Podstawową zaletą narzędzia inwestycyjnego oferowanego przez Kasomat.pl jest możliwość czerpania korzyści finansowych z udzielanych przez serwis pożyczek bez potrzeby aktywnego uczestnictwa w aukcjach i weryfikacji potencjalnych pożyczkobiorców. Inwestor nie ponosi również ryzyka i kosztów związanych z ewentualną windykacją, za którą odpowiedzialny jest Kasomat.pl. Dodatkowo, to inwestor wybiera okres inwestycji, przez co minimalizuje ryzyko inwestycyjne.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem