IV nabór pomysłów na e-biznes w Inkubatorze Przedsiębiorczości TECHNOBOARD

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Już od 2 do 14 stycznia 2012 w trybie ciągłym odbędzie się IV nabór pomysłów na e-biznesy. Na zgłoszenie pomysłu lub projektu do inkubatora przedsiębiorczości TechnoBoard jest więc około 2 tygodnie. W najlepsze pomysły inkubator zainwestuje kwotę nawet 200.000 EUR (około 850.000 PLN).

Już  od 2 do 14 stycznia 2012 w trybie ciągłym odbędzie się IV nabór pomysłów na e-biznesy. Na zgłoszenie pomysłu lub projektu do inkubatora przedsiębiorczości TechnoBoard jest więc około 2 tygodnie. W najlepsze pomysły inkubator zainwestuje kwotę nawet 200.000 EUR (około 850.000 PLN).

TechnoBoard oferuje m.in.:

  • wsparcie kapitałowe do kwoty 850 tys. zł poprzez objęcie maksymalnie 49,99% udziałów w nowopowstałej z udziałem pomysłodawcy spółce z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • pomoc merytoryczną (razem z pomysłodawcą specjaliści Technoboard weryfikują koncepcję biznesową i model finansowy, zwiększają szansę projektu na sukces rynkowy).
  • W przeciwieństwie do rynku Venture Capital, wystarczy sam pomysł, aby móc wziąć udział w procesie pre- i inkubacji. Wybranym pomysłodawcom Inkubator oferuje bowiem bezpłatne analizy prawne, analizy techniczne, optymalizację procesów sprzedaży, badania rynku oraz biznesplany.Dla osób zainteresowanych naborem pomysłów, Inkubator wprowadził Przewodnik Inkubowanego, który zawiera podstawowe informacje, m.in. sposób zgłoszenia pomysłu, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, opisy etapów pre- i inkubacji.źródło: informacja prasowa

    icon-112px-padlock Created with Sketch.

    Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem