Jak oszczędzać bez obniżania poziomu życia?

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Bilancio.me to aplikacja internetowa, która wspomaga użytkownika w zarządzaniu
domowym budżetem. Dzięki niej każdy jest w stanie bilansować swoje przychody
i wydatki w sposób prosty i przejrzysty.

Bilancio.me to aplikacja internetowa, która wspomaga użytkownika w zarządzaniu domowym budżetem. Dzięki niej każdy jest w stanie bilansować swoje przychody i wydatki w sposób prosty i przejrzysty.

Użytkownik ma do dyspozycji 3 główne funkcjonalności. Budżet domowy jest najważniejszą z nich. Pozwala określić wysokość dochodów, oszczędności oraz wydatków. Dużym ułatwieniem dla określenia poziomu wydatków jest podział na kategorie, np. kredyty, dzieci, edukacja, rozrywka. Dodatkowo można skorzystać z opcji, która porównuje poziom dochodu do wydatków na przestrzeni całego roku. Fundusze to funkcjonalność, dzięki której użytkownik może w jednym miejscu czuwać nad stanem oszczędności. Pomaga również zbudować fundusz awaryjny (na nieprzewidziane wydatki, np. naprawa samochodu) lub fundusz bezpieczeństwa (na wypadek utraty pracy). Oszczędności to ostatnia opcja, która wspomaga aktywne zarządzanie domowym budżetem. Pozwala użytkownikowi śledzić i wybrać najlepsze lokaty na polskim rynku.

Aplikacja jest darmowa i bezpieczna – od chwili logowania cała wymiana danych z bilancio jest szyfrowana (SSL). Z początkiem kwietnia udostępniono ostatnią wersję przed upublicznieniem finalnej wersji 1.0.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem