Już w najbliższy piątek jubileuszowe spotkanie RadomIT

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Dwa lata minęło od czasu, kiedy w Radomiu zorganizowano pierwsze spotkanie sympatyków branży internetowej tzw. barcamp. W piątek, 29 kwietnia RadomIT odbędzie się już po raz siódmy.

Dwa lata minęło od czasu, kiedy w Radomiu zorganizowano pierwsze spotkanie sympatyków branży internetowej tzw. barcamp. W piątek, 29 kwietnia RadomIT odbędzie się już po raz siódmy.

Na jubileuszowym spotkaniu przedstawiona zostanie nowa strategia wizerunkowa. W związku z planami na rozwój działalności zmieniono m.in. logo, nową odsłonę ma też strona internetowa. – Nie chcemy by rola RadomIT kończyła się po ostatniej prezentacji prelegenta. Chcemy stworzyć przestrzeń, z której będą mogli korzystać nowi przedsiębiorcy. Utrzymywanie kontaktów zdobytych na wydarzeniach, szkolenia, platforma video to tylko część z tego co planujemy na kolejne miesiące – tłumaczy Jakub Cyran, pomysłodawca RadomIT.

Tradycyjnie, najważniejszą częścią spotkania będą wystąpienia prelegentów. Jako pierwsza o godz. 18.30 o organizowaniu eventów i promocji w mediach społecznościowych opowie Agnieszka Oleszczuk-Widawska z serwisu Evenea.pl. Kolejnym prelegentem będzie Leszek Wolany, redaktor naczelny SEM Specjalist – magazynu wydawanego w formacie PDF. Zaraz po nim wystąpi Artur Kurasiński, właściciel sklepów internetowych, bloger, inwestor, właściciel agencji revolver.pl. Viren Bhandari opowie o swojej przygodzie z biznesem internetowym, którą zaczynał od sklepu ze skarpetkami. Ostatnim prelegentem będzie Krzysztof Gagacki, właściciel serwisu Papilot.pl oraz agencji social media.

Wydarzenie jest bezpłatne. Jednak konieczna jest wcześniejsza rejestracja za pomocą strony www.radomit.pl lub serwisu www.radomit7.evenea.pl.Start godz. 18.30 w auli Wyższej Szkoły Handlowej na ulicy Traugutta 61 w Radomiu.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem