Kasa na start dla profesjonalistów! – II nabór pomysłów na biznes

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Jesteś specjalistą, menedżerem, naukowcem lub przedsiębiorcą z ideą na nowy dochodowy biznes? Zgłoś swój pomysł do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania – pomożemy Ci go zrealizować.

Jesteś specjalistą, menedżerem, naukowcem lub przedsiębiorcą z ideą na nowy dochodowy biznes? Zgłoś swój pomysł do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania – pomożemy Ci go zrealizować.

Właśnie rozpoczęliśmy kolejny nabór zgłoszeń. Na autorów najlepszych pomysłów na dochodowe przedsięwzięcia, którzy zgłoszą się do 29 lutego 2012 roku, czekają: profesjonalne doradztwo w opracowaniu biznesplanu, analizy rynku, konsultacje eksperckie oraz do 200 000 euro na rozpoczęcie biznesu. Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym, w szczególności specjalistów, menedżerów, naukowców,  przedsiębiorców, którzy potrzebują kapitału na realizację swoich pomysłów na biznes. Głównym obszarem naszego zainteresowania są nowatorskie rozwiązania biznesowe z branży:

  • szeroko pojętych usług profesjonalnych – m.in. w zakresie konsultingu, marketingu, prawie, informacji i komunikacji, informatyce, zarządzania wiedzą, edukacji oraz architekturze,

  • usług i rozwiązań opartych na nowych technologiach,
  • usług i rozwiązań w obszarze elektrotechniki.

Zgłoszenia mogą składać zarówno osoby nie prowadzące dotychczas działalności gospodarczej, jak i istniejące firmy. Należy jednak pamiętać, że nie inwestujemy w firmy, które już rozpoczęły  działalność, ale w każdym przypadku zakładamy z Pomysłodawcą nową spółkę. Jeśli masz innowacyjny i dochodowy pomysł na biznes zgłoś go do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania. Opisz jego ideę w formularzu on-line dostępnym na stronie www.inkubator.obserwatorium.pl i przekonaj nas, że właśnie w Twój pomysł powinniśmy zainwestować.Inkubator Obserwatorium Zarządzania jest prowadzony przez Fundację Obserwatorium Zarządzania – instytucję otoczenia biznesu, zajmującą się problemami przedsiębiorczości, wdrażania innowacji oraz edukacji ekonomicznej społeczeństwa i biznesu. Projekt jest finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem