KlubAudiostereo.pl – miejsce spotkań polskich audiofilów

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Pod adresem www.klubaudiostereo.pl wystartował Klub magazynu Audiostereo. Klub jest miejscem spotkań polskich audiofilów. Członkowie zyskują dostęp do artykułów, felietonów i testów. Mogą także uczestniczyć w cyklicznych spotkaniach z innymi audiofilami oraz specjalistami z branży.

Pod adresem www.klubaudiostereo.pl wystartował Klub magazynu Audiostereo. Klub jest miejscem spotkań polskich audiofilów. Członkowie zyskują dostęp do artykułów, felietonów i testów. Mogą także uczestniczyć w cyklicznych spotkaniach z innymi audiofilami oraz specjalistami z branży. Na spotkaniach dostępny będzie także bezpłatny catering.

Dostęp do klubu otwiera także drzwi do zniżek w wybranych sklepach. W tej chwili są to 3 sklepy, docelowo będzie ich jednak więcej. Co ciekawe zniżki obowiązują na cały asortyment i to zarówno przy zamówieniach w tradycyjnych sklepach, jak i przy zamówieniach online.

Klubowicze mogą również zamówić bezpłatnie kartę klubową, która jest poświadczeniem podczas udzielania wspomnianych rabatów, ale sprawdza się także jako identyfikator na spotkaniach. Na karcie znajduje się bowiem numer oraz Nick właściciela.

Przystępujący do Klubu użytkownicy mogą także wziąć udział w konkursie otwartym. Nagród jest sporo, dzięki czemu szansa na zwycięstwo jest na prawdę wysoka. Konkurs polega na podaniu najciekawszej nazwy kondycjonera sieciowego. Szczegóły na  http://www.klub.audiostereo.pl/konkurs

Udział w głosowaniu brać mogą nie tylko klubowicze, ale wszyscy użytkownicy magazynu audiostereo.

Klub audiostereo to pierwsza tego typu inicjatywa na Polskim rynku.

Podsumowując członkowie Klubu zyskują:

  • Dostęp do dodatkowych artykułów i testów sprzętu
  • Zniżki na zakupy w sklepach partnerskich
  • Kartę członkowską Klubu
  • Możliwość udziału w cyklicznych spotkaniach klubowiczów
  • spotkania ze specjalistami z branży Audio
  • spotkania z innymi audiofilami
  • darmowy catering
  • Przypisanie do grupy „Klubowicz” na forum, a co za tym idzie:

– większą skrzynkę na wiadomości PW- możliwość edycji własnych postów przez 30 minut od publikacji- większe limity zamieszczanych plików

To wszystko i jeszcze więcej dostępne na http://www.klubaudiostereo.pl/

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem