KtoZbuduje.pl – zlecaj, wybieraj, oszczędzaj!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Kto zbuduje mój dom? Kto wyremontuje moje mieszkanie? Z początkiem czerwca został udostępniony serwis zleceń budowlanych KtoZbuduje.pl. Jego ideą jest precyzyjne kojarzenie osób poszukujących wykonawców z branży budowlanej z firmami godnymi zaufania.

Kto zbuduje mój dom? Kto wyremontuje moje mieszkanie? Z początkiem czerwca został udostępniony serwis zleceń budowlanych KtoZbuduje.pl. Jego ideą jest precyzyjne kojarzenie osób poszukujących wykonawców z branży budowlanej z firmami godnymi zaufania.

Znalezienie fachowców do wykonania konkretnych prac budowlanych lub remontowych nie jest wcale takie proste. Z pomocą przychodzą jednak serwisy internetowe ułatwiające poszukiwanie profesjonalnych wykonawców usług. Serwis zleceń budowlanych KtoZbuduje.pl powstał z myślą o wsparciu osób poszukujących firm lub pojedynczych fachowców do wykonania określonych prac budowlanych – zarówno tych małych jak i dużych oraz skojarzeniu ich z wykonawcami poszukującymi takich zleceń.  Formuła komunikacji pomiędzy stronami jest prosta: usługobiorcom umożliwia komunikowanie swoich potrzeb poprzez zamieszczanie zleceń, a firmom z branży budowlanej zapewnia darmowy dostęp do opublikowanych ofert. Zaletą serwisu jest intuicyjność obsługi oraz regionalna kategoryzacja zleceń ułatwiająca szybkie wyszukiwanie.

Dla kogo?

KtoZbuduje.pl jest idealnym narzędziem z jednej strony dla osób, które poszukują godnych polecenia fachowców z branży budowlanej, natomiast z drugiej strony dla firm, które szukają klientów. Zakresy zapytań ofertowych oraz działalności firm pojawiających się w serwisie to m. in.: architektura, budownictwo, instalacje i naprawy, ogrody czy remonty i wykończenia. KtoZbuduje.pl gromadzi nie tylko bogatą listę zleceń. Serwis jest również miejscem, za pośrednictwem którego można znaleźć pracę lub pracownika w branży budowlanej. Wszystkim internautom portal udostępnia giełdę pracy zawierającą oferty pracy pochodzące od firm oraz osób poszukujących zatrudnienia.

Jak to działa?

Za pośrednictwem serwisu KtoZbuduje.pl osoby, które poszukują fachowca do wykonania prac budowlanych, remontowych lub wykończeniowych składają swoje zapytanie ofertowe – mówi przedstawiciel KtoZbuduje.pl. − Dzięki temu oszczędzają czas i wysiłek potrzebny na wyszukiwanie konkretnych firm. To one same zgłaszają się do zleceniodawcy.

Na zamieszczone oferty mogą odpowiadać wyłącznie firmy lub indywidualni fachowcy zarejestrowani w katalogu serwisu internetowego KtoZbuduje.pl. Oprócz  bezpłatnego konta standardowego umożliwiającego dostęp do zleceń,  firmy które chcą się wyróżnić i szukają dodatkowej formy promocji w serwisie, mogą wybrać spośród kilku odpłatnych form reklamy na portalu.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem