LinEye.pl – darmowa reklama dla blogów

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Serwis LinEye.pl jest skierowany głównie do posiadaczy blogów oraz webmasterów. Głównym, aczkolwiek nie jedynym, jego celem jest umożliwienie darmowej promocji stron internetowych swoim użytkownikom. Promocja ta opiera się na wzajemnym, darmowym marketingu.

Serwis LinEye.pl jest skierowany głównie do posiadaczy blogów oraz webmasterów. Głównym, aczkolwiek nie jedynym, jego celem jest umożliwienie darmowej promocji stron internetowych swoim użytkownikom.

Promocja ta opiera się na wzajemnym, darmowym marketingu działającym na zasadzie: ja reklamuję innych, oni reklamują mnie. Beż żadnych kosztów. Jest to ukłon w kierunku zwyczajnych blogerów, którzy nie dysponują finansami koniecznymi przy reklamie, bądź nie chcą ponosić żadnych kosztów związanych z promocją swoich blogów. Jednocześnie jest to także świetne narzędzie dla komercyjnych stron internetowych, które za pomocą LinEye.pl mogą rozszerzyć swoje działania marketingowe, nie wydając dodatkowych pieniędzy na reklamę.

Użytkownik serwisu LinEye.pl, chcący skorzystać z darmowej reklamy, musi spełnić dwa warunki:- dodać swoje reklamy do systemu (dowolna ilość)- umieścić widget LinEye na swojej stronie

Ponieważ właściciele stron nie życzyliby sobie wyświetlania reklam niskiej jakości, przechodzą one proces weryfikacji. Odrzucane są te zawierające pornografię, mogące kogoś urazić lub nie mające związku z reklamowaną stroną. Wszystko w trosce o użytkownika. Dodatkowo reklamy pogrupowane są w kategorie. Każdy użytkownik sam określa, z których kategorii chce wyświetlać reklamy.

Widget LinEye to krótki kod HTML, który należy wkleić w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej. Można go konfigurować w szerokim zakresie ustawiając np. ilość wyświetlanych reklam, rozmiar, format, kolory,ramki, czcionkę, układ pionowy/poziomy itd. W ten sposób widget LinEye łatwo dopasowuje się do każdego rodzaju witryny internetowej.

Serwis LinEye.pl nie ogranicza się jednak jedynie do wzajemnej reklamy. Jego celem jest pomaganie blogerom i webmasterom. Obecnie wyraża się ona w postaci darmowego analizatora SEO. Sprawdza on strony użytkowników pod kątem wytycznych i wskazówek przeglądarek internetowych (między innymi Google). Analizator umożliwia wyłapanie podstawowych błędów w kodzie strony, oraz podpowiada, co należy zmienić, by była ona lepiej widoczna w wyszukiwarkach.

LinEye.pl jest młodym serwisem, który cały czas stara się lepiej wypełniać swoją misję oraz dopasowywać do potrzeb użytkowników. Z tego względu planowanesą nowe funkcjonalności oraz usprawnienia. Najważniejsze z nich to:uruchomienie większej liczby narzędzi przydatnych przy tworzeniu stron www, jeszcze większe uelastycznienie widgetu, oraz integracja z facebookiem.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem