Lingapp.com – Be smarter, learn faster

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Niedawno na polskim rynku pojawiła się nowa aplikacja służąca do efektywnej nauki angielskiego. Lingapp to start’upowe przedsięwzięcie, które dopiero się rozkręca, ale już niebawem pojawi się także na zagranicznych rynkach.

W małym krakowskim biurze rezyduje zespół dynamicznie działających programistów i projektantów. To właśnie dzięki nim niedawno na polskim rynku pojawiła się nowa aplikacja służąca do efektywnej nauki angielskiego. Lingapp to start’upowe przedsięwzięcie, które dopiero się rozkręca, ale już niebawem pojawi się także na zagranicznych rynkach.

To coś więcej niż oklepane słowniki internetowe i to coś innego niż Google Translate czy platformy e-learningowe. Lingapp to dostęp do anglojęzycznych newsów z całego świata, to błyskawiczne tłumaczenia wszystkich słów, możliwość budowania własnego słownika oraz specjalnie opracowane testy i quizy, które sprawdzą Twoją wiedzę.

Aplikacja udostępnia artykuły z dziedzin, które zadowolą biznesmena, informatyka, lekarza, kustosza, gwiazdę rocka, studenta i wielu innych. Dlatego tutaj o wiele prościej jest się uczyć języka, bo czyta się informacje, które naprawdę nas interesują i pasjonują. Taki sposób nauki będzie o wiele bardziej skuteczny, niż np. wkuwanie nudnych czytanek z elementarza, które obowiązują w szkole, na uczelni lub kursach językowych.

Podstawowe funkcje są bezpłatne dla wszystkich użytkowników, a Lingapp daje wiele możliwości, na bieżąco dostosowując się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jest ona połączeniem przyjemnego z pożytecznym.

A odnajdą się tu wszyscy Ci, którzy:

  • prowadzą aktywny tryb życia
  • szukają informacji w internecie, które z reguły są tylko po angielsku
  • chcą poprawić swoją znajomość języka obcego.

Projekt Lingapp jest w wersji testowej, dlatego nieustannie jest on udoskonalany. Obecnie wszelkie zmiany, udogodnienia i pomysły uzyskane w formie feedbacku od użytkowników są na bieżąco analizowane i w razie potrzeby wdrażane do aplikacji. Niebawem Lingapp pojawi się także na platformach mobile jak Android i iPhone.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem