Lood.pl – System prezentacji multimedialnych

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

System, który umożliwia użytkownikowi nienadzorowane wyświetlania slajdów na ekranach monitorów, telewizorów, projektorów i innych urządzeń projekcyjnych.

Lood.pl – System prezentacji multimedialnychNarrowcasting  & Digital Signage

System umożliwia użytkownikowi nienadzorowane wyświetlania slajdów na ekranach monitorów, telewizorów, projektorów i innych urządzeń projekcyjnych.

 

System Lood nie jest zwykłym pokazem slajdów to narzędzie promocji i reklamy.

Świetnie nadaje się do każdego rodzaju biznesu,do sklepu w celu prezentacji promocji,do biura firmy wyświetlając informację o przedsiębiorstwie,do hali produkcyjnej pokazując aktualną wydajność i wiadomości BHP

Cały system został tak skonstruowany żeby nawet osoby gorzej posługujące się komputerem mogły w łatwy sposób wykorzystać jego możliwości.

Slajdy budowane są w popularnym języku znaczników HTML i interpretowane przez program kliencki jak zwykła strona internetowa, a dla użytkowników nie znających HTMLa przygotowaliśmy wbudowany edytor.

Dzięki temu stworzenie slajdu jest niezwykle proste i szybkie a scentralizowane zarządzenie pozwala w łatwy sposób zarządzać prezentacjami, edytować i dodawać slajdy na wielu ekranach jednocześnie bez odchodzenia od biurka.

W slajdach mogą być umieszczane wszystkie elementy HTML takie jak filmy Flash, Animacje Javascript i inne elementy embedded obsługiwane przez przeglądarkę internetową.

Nie raz, każdy z nas spotkał się z takim system w metrze, sklepie czy aptece jednak dopiero teraz uruchomienie go  jest takie proste i dostępne dla wszystkich.

Do stworzenia takiego systemu nie potrzeba specjalistycznego sprzętu i drogich rozwiązań wystarczy komputer z podłączonym monitorem, TV lub projektorem i dostęp do Internetu.

Po założeniu i skonfigurowaniu konta należy jedynie ściągnąć i uruchomić bezpłatne oprogramowanie Lood dla komputerów Windows i cały system jest gotowy.

Zobacz więcej na www.lood.pl

Źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem