Lucas24 – Twój czas zakupów

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Sklep internetowy Lucas24.pl powstał w styczniu 2011 roku, niejako rozszerzenie swojego mniejszego brata – firmy LucasGSM.pl, działającej w branży telefonów komórkowych, nawigacji jak i palmtopów.

Szczypta historii

Sklep internetowy Lucas24.pl powstał w styczniu 2011 roku, niejako rozszerzenie swojego mniejszego brata – firmy LucasGSM.pl, działającej w branży telefonów komórkowych, nawigacji jak i palmtopów. Zarząd pragnąc wykorzystać i rozwijać zdobyte doświadczenie, zachęcony sukcesami pierwszej firmy oraz rzeszą wiernych klientów, zadecydował o powołaniu drugiej spółki, której celem jest zarządzanie nowo utworzoną marką – Lucas24.pl.

W związku z poszerzeniem prowadzonej działalności, zadecydowano o utworzeniu dużego hipermarketu internetowego oferującego produkty ze wszystkich możliwych kategorii, począwszy od bielizny, poprzez artykuły sportowe, akcesoria komputerowe, a skończywszy na urządzeniach gospodarstwa domowego oraz sprzęcie RTV. Działania firmy zmierzają nieustannie do zaspokojenia wielu potrzeb każdego konsumenta.

Pracowników nowo powstałej organizacji połączyła pasja i zaangażowanie. Każda jednostka zespołu wie, iż w Lucas24.pl sukces jest wynikiem zadowolenia klienta. Firma działa w przekonaniu, iż tworząc wartość dla klientów sklepu – tworzy wartości dla samych siebie. Celem przedsiębiorstwa jest zatem osiągnięcie wspólnego dobra.

Doskonała organizacja

Sklep internetowy www.Lucas24.pl to jednostka doskonale przygotowana do prowadzenia dużego przedsięwzięcia, jakim jest działalność w sieci z tak rozbudowana ofertą. Klient w jednym miejscu znajduje szeroki i niezwykle żnorodny asortyment, do którego dotrzeć może w łatwy i szybki sposób. Jako sklep wielobranżowy projekt został podzielony na poszczególne działy, w których towar został pogrupowany. Znalezienie najbardziej dogodnego asortymentu ułatwia szybkie i precyzyjne wyszukiwanie oraz pomoc konsultanta. Dodatkowo, co najważniejsze każdy z ekspertów poświęca swój czas i uwagę tylko na jednym, wybranym dziale produktów.

Koncentrując się na pracy grupowej, szybkości i profesjonalnej obsłudze, firmie w niedługim czasie udało się zdobyć zaufanie oraz szacunek wielu klientów. Warto również podkreślić, iż oferta sklepu internetowego www.Lucas24.pl posiada wiele zalet. Kupujący posiada dostęp do panelu klienta za pomocą, którego może wybrać szczegółową grupę produktów, którą jest zainteresowany, informacje na jej temat, idealnie dopasowane akcesoria oraz produkty powiązane.

Ma również możliwość otrzymywania newslettera, zawierającego zarówno informacje ogólne o nowościach produktowych, promocjach, najważniejszych wydarzeniach oraz konkursach, jak również informacje dotyczące konkretnych grup produktowych. Firma pragnąc należeć do czołówki najlepszych sklepów internetowych zadbała również o logistykę niezbędną do realizacji projektu. Posiada swój własny magazyn oraz środki transportu.

Eksperci firmy oraz indywidualne podejście

Eksperci firmy posiadają wiedzę, którą na każdym kroku dzielą się z innymi. Zatrudnieni specjaliści prowadzą firmowy blog oraz forum, na którym odpowiadają na wszystkie, nawet najbardziej nietypowe pytania. Pomagają swoim klientom dostrzec, dopasować i skutecznie wykorzystać każdy produkt dostępny w ofercie. Wszystko w zgodzie z misją firmy, jaką jest potrzeba zaspokajania konsumenckich potrzeb.

Pracownicy sklepu są nagradzani nie za procent sprzedaży, ale za utrzymanie i zwiększenie liczby istniejących klientów – twórców sukcesu. Największa ilość czasu oraz starań poświęcona jest na obsługę nabywców. Firma przedkłada ludzkie potrzeby nad biurokrację. Ponadto nie uznaje podziałów. Nie obsługuje klientów złotych czy kłopotliwych, ale ludzi, którzy obdarzyli sklep zaufaniem, tworząc tym samym firmę i jej wartości. Na każdy kroku staram się sprostać stawianym jej wymaganiom.

Wspólnie dąży ku temu, aby sprzedawać produkty takiej jakości i w taki sposób, w jaki sama chciałaby je nabyć.

W kontakcie ze światem Pragnąc sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku oraz samych klientów, chcąc nieść profesjonalną pomoc i doradztwo, a także szerzyć wizję przyjaznego i łatwo dostępnego sklepu internetowego, firma prowadzi szeroki wachlarz działań w mediach społecznościowych. Udziela się na forach tematycznych, portalach branżowych, portalach społecznościowych takich jak Nasza Klasa, Facebook, Twitter, Myspace, LinkedIn, Blip, Flickr. Posiada także własny kanał na You Tube. Posiada także własny dział marketingu zajmujący się wizerunkiem firmy, reklamą, wsparciem promocyjnym, badaniami rynkowymi, rozwojem produktów. Dział ten realizuje również własne, kreatywne pomysły.

Bezpieczeństwo oraz polityka poufności – istotny priorytet Poczucie bezpieczeństwa to również jeden z najważniejszych aspektów, które przedsiębiorstwo ma na uwadze podejmując współpracę z klientem. Na każdym kroku świadczonych usług firma gwarantuje, iż sklep internetowy Lucas24.pl jest partnerem, któremu można zaufać. Dokłada ona najwyższej staranności, aby wszystkie dane personalne zgromadzone podczas procesu rejestracji, zakupu jak również obsługi posprzedażowej były jak najlepiej chronione. Wykorzystywane są tylko podstawowe informacje, w celu realizacji zamówień i zapewnienia ciągłego oraz nieprzerwanego procesu obsługi.

Klient w każdym momencie może dokonać edycji swoich danych bądź całkowicie usunąć konto.

W dążeniu do doskonałości Zaangażowanie, wzrost popularności i w końcu sukces finansowy firma przekuwana w całości na dalsze inwestycje. Działania przedsiębiorstwa ukierunkowane są na drugiego człowieka i polegają na spełnianiu jego marzeń i realizacji pragnień.

Firma nie ustaje w dążeniach zmierzających do ciągłego i dynamicznego rozwoju. Codziennie dba o podnoszenie poziomu swoich usług oraz zwiększanie oferty. Posiada dalekosiężne plany rozwoju, zarówno samych pracowników jak i asortymentu, który w niedługim czasie zostanie powiększony o nowe kategorie, takie jak świat książek, dział filmowy czy krainę zapachów oraz odzieży.

Pragnąc docenić wiernych klientów, którzy obdarzyli sklep zaufaniem, przedsiębiorstwo jest obecnie na etapie wprowadzania programu partnerskiego oraz „Drużyny Lucasa”. Działania te mają na celu umożliwienie klientom zbieranie punktów za dokonane zakupy, przedsprzedaże produktów, korzystanie z ofert specjalnych tylko dla członków oraz udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. W www.lucas24.pl zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Lucas24 – to Twój czas zakupów!

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem