mapgap.net – razem zmienimy Polskę

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Dziury w asfalcie. Krzywe chodniki. Zamknięte przejścia. Odrażająca architektura. Czy też to już gdzieś widziałeś? Sądzisz że to skandal? Pokaż i Ty osobom, które rządzą, że zależy nam na wyglądzie, a tym samym na komforcie poruszania się w naszych miastach.

Dziury w asfalcie. Krzywe chodniki. Zamknięte przejścia. Odrażająca architektura. Czy też to już gdzieś widziałeś? Sądzisz że to skandal? Pokaż i Ty osobom, które rządzą, że zależy nam na wyglądzie, a tym samym na komforcie poruszania się w naszych miastach. Przecież każdy chce mieszkać w przyjaznym otoczeniu.

Korzystając z serwisu mapgap.net zwróćmy uwagę na to jak postrzegane są nasze miasta, na ich schludność a także na problemy przez które nie raz ktoś może doznać uszczerbku na zdrowiu. Weźmy na przykład odkryty kanał czy dziurę w jezdni. Nie trzeba, wiele tu tłumaczyć. Razem możemy więcej. Dodając obiekt do naszego serwisu możesz przyczynić się do tego, że władze zobaczą co jest nie tak i podejmą odpowiednią decyzję. Nie zawsze musimy kończyć na marudzeniu. Zróbmy krok do przodu. Zmieńmy nasze okolice. Portal mapgap.net daje nam możliwość oznaczenia miejsca na mapie, dodania zdjęć obiektu oraz komentowania istniejących już wpisów. Do dyspozycji oddane są na cztery kategorie: chodniki, drogi, inne obiekty oraz schody.źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem