Masz pomysł na biznes w sieci – zgłoś go w konkursie e-nnovation i wygraj 10 000 euro

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Pozostało tylko 5 tygodni, aby wziąć udział w „Start with e-nnovation”- konkursie na najlepszy pomysł na projekt internetowy w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest on organizowany już po raz drugi przez Grupę Allegro.

Pozostało tylko 5 tygodni, aby wziąć udział w „Start with e-nnovation”- konkursie na najlepszy pomysł na projekt internetowy w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest on organizowany już po raz drugi przez Grupę Allegro.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma pomysł na biznes w sieci. Pod uwagę brane są projekty, które mają szansę zmienić oblicze Internetu – strony czy gry społecznościowe, serwisy do realizacji e-płatności, aplikacje mobilne, narzędzia wspierające funkcjonowanie firm w sieci, platformy ułatwiające e-handel.

Udział w „Start with e-nnovation” to, oprócz możliwość wygrania 10 000 euro, szansa na pokazanie swojego projektu i jego ocenę przez doświadczonych praktyków e-biznesu, blogerów, przedstawicieli funduszy inwestycyjnych czy inkubatorów startupów. Zaistnienie i promocja w branży są jednymi z kluczowych elementów rozwoju młodych przedsięwzięć.

Sukces w konkursie startupów podczas e-nnovation 2010 otworzył przed nami wiele drzwi i rozpoczął dwumiesięczny maraton wyjazdów, spotkań, wywiadów i prezentacji – mówi Robert Janeczek z zubibu.com, projektu wyróżnionego w zeszłorocznej edycji „Start with e-nnovation”. Dzięki temu nasz produkt stał się rozpoznawalny, co bardzo ułatwiło rozmowy z pierwszymi klientami i partnerami biznesowymi. Efekt promocyjny wydarzeń, takich jak e-nnovation jest nieporównywalny z niczym, co na własną rękę może osiągnąć mała, rozpoczynająca działalność firma – dodaje.

Aby zgłosić swój projekt w konkursie, należy do 28 sierpnia 2011 roku  przesłać jego krótki opis przedstawiający:

  • innowacyjność;
  • model biznesowy i możliwości wdrożenia na rynku IT;
  • ocenę potencjalnych korzyści społecznych i biznesowych.

Na tej podstawie komisja konkursowa ocenia nadesłane pomysły. Jury „Start with e-nnovation” wybierze pięciu finalistów, którzy zostaną zaproszeni na międzynarodową konferencję e-nnovation, aby przedstawić swój projekt uczestnikom spotkania. Po prezentacji jury wyłoni najlepszy w Europie Środkowo-Wschodniej pomysł na biznes internetowy, wyróżniony także zostanie projekt, który najbardziej przypadnie do gustu publiczności.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie http://e-nnovation.pl/contest_project/.

Więcej informacji na stronie http://e-nnovation.pl/contest/ a także w materiale video:

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem