Megafoni.pl – prowadź własne, skuteczne i angażujące promocje na Facebooku

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Megafoni udostępnia przyjazne w obsłudze narzędzia do prowadzenia własnych promocji i konkursów na stronach Facebook.

Megafoni udostępnia przyjazne w obsłudze narzędzia do prowadzenia własnych promocji i konkursów na stronach Facebook.

Za pomocą intuicyjnych narzędzi i aplikacji “Megafoni” www.megafoni.pl każda firma, organizacja non profit lub osoba posiadająca własną stronę na Facebooku, może w prosty sposób aktywować własne kampanie promocyjne i konkursy w największej sieci społecznościowej na Świecie, Facebook.

Jednym z najlepszych sposobów, na zaangażowanie internautów wokół swojej marki na Facebooku, jest przeprowadzanie konkursów lub akcji promocyjnych. Taka akcja nie tylko w ekscytujący i zabawny sposób angażuje konsumentów, ale także umożliwia zdobycie cennych informacji o klientach. Konkursy i promocje stworzone przy pomocy narzędzi Megafoni wzmagają szum medialny na Facebooku dotyczący danej marki. To sami użytkownicy biorąc udział w promocji, lub konkursie, automatycznie promują markę wśród swoich znajomych na Facebooku.

Spółka IDI (Ideas Design Innovation) zaprojektowała i wprowadza na rynek polski, skuteczne i proste w obsłudze narzędzia, które pomogą każdemu zaangażować własną społeczność na Facebooku poprzez kampanie promocyjne, takie jak Konkursy Fotograficzne lub Kupony Rabatowe.

Użytkownik Megafoni wybierając Aplikację z której chce korzystać, ustawia termin promocji, reguły, nagrody oraz aktywuje promocję w dogodnym dla siebie czasie. Użytkownicy Facebooka chcąc wziąć udział w Promocji wypełniają prosty formularz i przyłączają się do zabawy. Ta czynność wytwarza spontaniczny przepływ informacji, promując Firmę w sieci znajomych uczestnika promocji.

Nawiązanie relacji i zaangażowanie swojego Fana na Facebooku wymaga więcej wysiłku, samo posiadanie własnej strony już nie wystarczy. Dotychczas tylko nieliczni posiadali wystarczającą wiedzę i doświadczenie w przeprowadzaniu skutecznych kampanii promocyjnych w sieci Facebook. Dzięki Megafoni, teraz każdy, kto chce lepiej poznać swoich Fanów lub posiada cele zbudowania mocnej marki na Facebooku, może zrobić to w prosty, bardzo szybki i profesjonalny sposób.

Dlaczego interaktywne promocje?

Firmy i Agencje korzystając z Aplikacji Megafoni angażują stałych i nowych fanów we wspólnej zabawie przy promocjach takich jak konkursy i kupony. W ten sposób mogą dotrzeć do użytkowników, którzy są zainteresowani świadczonymi przez nich usługami ale przede wszystkim angażują swoich znajomych do wspólnej zabawy. Szum generowany wokół takich promocji powoduje, że dana strona jest bardziej widoczna na Facebooku oraz w sieci Internet.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem